Ubytujte sa v Apartmánoch Margaréta v kúpeľnom meste Bogács, a to len 500 m od miestnych termálnych kúpeľov. Do tých budete mať mimochodom každý deň vstup zadarmo a užijete si tu 11 bazénov v letnej sezóne a 6 bazénov v mimosezóne. V cene balíčka je aj polpenzia, vstup do wellness s vírivkou a saunami, pre deti zase detské ihrisko.

O ubytovaní

Apartmány Margaréta sa nachádzajú v malebnom mestečku Bogács na úpätí Bukových hôr. Termálne kúpele (600 m) sú vzdialené len pár minút chôdze. Príjemnou prechádzkou okolo nádherného gotického kostola dôjdete k rozhľadni Millenniumi (1 km) alebo k vodnej nádrži (2 km), ktorá je doslova rajom pre rybárov. Obľúbeným cieľom turistov je tiež zámok De La Motte v blízkom Noszvaji (7 km). Za historickými pamiatkami sa vydajte do Egeru (18 km), kde nájdete napríklad minaret, hvezdáreň a nádherné barokové paláce. Slávne vína z egerskej oblasti ochutnáte skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe. V každej izbe je k dispozícii klimatizácia, LCD televízor, chladnička, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si ráno vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu. Tešiť sa môžete aj na bufetové večere. Na výber budete mať niekoľko druhov polievok, hlavných jedál, príloh, druhov zaváranej zeleniny či dezertov. V letnej sezóne je navyše v prevádzke terasa s grilom.

Kde budete relaxovať?

O váš dokonalý odpočinok sa postará wellness s fínskou a infra saunou, vírivkou a oddychovou zónou. Deň si môžete spríjemniť tiež masážou.

Cestujete s deťmi?

V rozľahlej záhrade je pre deti pripravené veľké ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom a ďalšími atrakciami.

Niečo naviac

Užite si športovanie na ihrisku s pieskom. Zahráte si volejbal či bedminton?

Margaréta Apartman & Hotel

Margaréta Apartman & Hotel

Széchenyi utca 23. , Bogács, Hungary
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 1 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
15 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Termálne kúpele Bogács

Termálne kúpele BogácsTip na výlet

Termálne kúpele v maďarskom meste Bogács sľubujú okrem skvelej zábavy aj relax v liečivej vode. Miestny prameň obsahuje vápnik, horčík a ďalšie telu prospešné látky, ktoré pomáhajú pri reumatických problémoch, ťažkostiach s kĺbmi či v boji proti gynekologickým alebo kožným ochoreniam. V celoročne otvorených kúpeľoch môžete na seba nechať pôsobiť vodu v 4 termálnych bazénoch s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letnej sezóne sa môžete tešiť až na 9 bazénov - 6 termálnych, jeden plavecký a dva detské s atrakciami aj pre tých najmenších. Deti obzvlášť potešia aj tobogány a šmýkačky. Medzi tie najobľúbenejšie patria 20 m dlhý tobogán “Spacehole” s lievikovým koncom či “Wawe slide” - obojstranná šmýkačka, po ktorej sa budete kĺzať tam a zase späť až do výšky 9 metrov.

Viac informácií
Mesto Eger
Mesto Eger
Kúpele Eger
Kúpele Eger
Údolie krásných žien
Údolie krásných žien