Pobyt pre dvoch v štýlovom Hoteli Daisy Superior *** so skvelou dostupnosťou do centra. Pobytový balík obsahuje raňajky, voľný vstup do hotelového bazéna, saunu a 50% zľavu na biliard a fitness, ale aj hodinu ping pongu. Vo voľnom čase objavujte krásy mesta.

Romantický pobyt v zámockom hoteli pri centre Krakova

Hotel Daisy Superior *** sa nachádza v pokojnej a známej časti mesta, len 15 minút jazdy autobusom do historického centra (zastávka 7 min. od hotela).

V izbách vedľa štandardného vybavenia nájdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovú atmosféru dotvára aj štýlový nábytok v zámockom štýle. Oddychovú dovolenku v prírode Vám spríjemní blízky park Decjusza, les Wolski a rieka Rudawa.

Prechádzka po historickom centre mesta

Krakov patrí medzi jedno z najkrajších poľských miest. Vďaka mnohým zachovalým pamiatkam sa mu dokonca hovorí poľská Praha a je najčastejšie navštevovaným poľským mestom.

Centrum mesta je plné pamiatok, ale zároveň nie je príliš rozsiahle a teda vám ostane čas na návštevu jednej z mnohých kaviarní či reštaurácií, prechádzku okolo Visly, alebo návštevu hradu Wavel - dominanty mesta a bývalého sídla poľských kráľov a korunovačných klenotov.

Hotel Daisy Superior ***

Morelowa 26A, Kraków
Poľsko

+(48) 12 425 27 97

hotel@jrp.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
6,5 km
Vzdialenosť od jazera
7,3 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
10 km