Vyberte si wellness pobyt s vírivkou, saunou alebo termálnym bazénom a užite si zaslúžený oddych.
Doprajte si pobyt plný odpočinku a zážitkov v Nesvadoch. Ubytujete sa v Penzióne Florens, odkiaľ to budete mať len kúsok do termálnych kúpeľov Nesvady, ale aj do historického mesta Komárno alebo za hranice, k maďarským kúpeľom a pamiatkam. Tešiť sa môžete aj na welcome drink a vonkajšie posedenie s grilom.
Ubytovanie:
Služby:
Kupón nie je možné využiť v termínoch 20.12.2026 - 4.1.2027.
Deti či ďalšie dospelé osoby sa započítavajú do celkovej kapacity štúdia či apartmánu a sú zadarmo.
Príplatky, ktoré nie sú hradené cez Travelking, a miestny poplatok sa hradia až na mieste.
Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.
Pokiaľ máte termín zarezervovaný, je možné ho bezplatne zmeniť do 7. dňa pred nástupom na pobyt.
Pokiaľ máte termín zarezervovaný, je možné ho stornovať do 7. dňa pred nástupom na pobyt. Plná suma vám bude vrátená formou kreditov.
Ak si prajete zmeniť rezerváciu, kontaktujte ubytovacie zariadenie na imrich.nitra@gmail.com, +421 903 038 548 alebo našu zákaznícku podporu.
ZADARMO zmena aj storno pobytu
Penzión Florens sa nachádza v Nesvadoch na južnom Slovensku. Vďaka skvelej polohe ide o ideálny východiskový bod pre návštevníkov, ktorí chcú kombinovať relax v termálnych kúpeľoch, výlety do prírody aj spoznávanie historických pamiatok v okolí.
Jedným z najväčších lákadiel v okolí je Termálne kúpalisko Nesvady, ktoré sa nachádza len pár minút chôdze od penziónu. Ponúka niekoľko bazénov s geotermálnou vodou, wellness zónu so saunami a masážami a príjemné prostredie na celoročnú relaxáciu. Milovníci prírody si môžu užiť aj prechádzky okolo miestnych vodných kanálov alebo jazdu po cyklotrasách.
Asi 10 km od Nesvád leží historické mesto Komárno s rozsiahlou Komárenskou pevnosťou, ktorá patrí medzi najväčšie fortifikačné komplexy v strednej Európe. Návštevníci môžu obdivovať aj Nádvorie Európy, architektonický unikát s domami inšpirovanými rôznymi európskymi štýlmi. Okrem pamiatok mesto ponúka aj termálne kúpalisko s liečivými prameňmi.
Na dosah budete mať tiež termálne kúpaliská v Patinciach, Dunajskej Strede, Veľkom Mederi, Topoľníkoch, Horných Salibách, Diakovciach, Poľnom Kesove, Podhájskej a v ďalších mestách, užijete si tak naozaj relaxačnú dovolenku.
Na výlety do prírody lákajú Kováčovské kopce, ktoré ležia neďaleko Štúrova a užijete si odtiaľto nádherný výhľad na Dunaj a Maďarsko. Oblasť je ideálna na turistiku aj nenáročné prechádzky medzi vinicami a lesmi. Neďaleko sa nachádza aj most Márie Valérie, spájajúci Štúrovo a Ostrihom, kde možno navštíviť impozantnú Ostrihomskú baziliku, najväčší kostol v Maďarsku.
Štúdiá a apartmány penziónu sú vybavené malými kuchynkami, kde si môžete pripraviť občerstvenie podľa chuti. V sezóne je k dispozícii aj vonkajšie posedenie s letnou kuchynkou a grilom.
Adresa:
Penzión FlorensMožnosti ubytovacieho zariadenia
Okolie ubytovacieho zariadenia
Slovenské kúpele Thermál Nesvady sú liečivým rajom pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť. Nachádzajú sa asi 9 kilometrov od mesta Nové Zámky a 23 kilometrov od Komárna. Oddajte sa tu odpočinku v piatich bazénoch s geotermálnou vodou, ktorá tu vyviera z hĺbky jedného a pol kilometra. Vo vode uvoľníte namáhané svalstvo a necháte zrelaxovať telo i myseľ. Využívať môžete aj liečivých účinkov termálneho prameňa, ktorý pomáha s pohybovými, kožnými a nervovými problémami.
Kúpele Thermál Nesvady sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, pre malé ratolesti je tu totiž pripravených mnoho atrakcií aj animačný program. V lete si môžu užívať vodné radovánky vo vonkajších bazénoch, v detskom bazéniku alebo na unikátnom nafukovacom Pirátskom pobreží, kde sa na moment stanú skutočnými pirátmi. Vy zase pri letnom kúpalisku oceníte relax na lehátku na bazénovej terase, lúku na opaľovanie alebo bufet a reštauráciu, aby ste potešili aj svoje chuťové poháriky.
Kúpele Nesvady majú otvorené po celý rok denne od 10:00 do 18:00 hodín. Dospelého hosťa vyjde jeden deň v kúpeľoch na 12 €, seniori, študenti a deti staršie ako 4 roky potom zaplatia 10 €.