Navštívte Thermalpark v Dunajskej Strede a ubytujte sa rovno v novopostavených apartmánoch prepojených s Thermalparkom. V cene balíčka máte celodenný vstup do termálov za každú noc pobytu, masáž pre dvoch, prípadne zľavu na wellness. Každý deň si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a zdarma vám zapožičajú aj osušky a župany.

O ubytovaní

Renovované Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup do relaxačného centra s termálnou vodou, 4 vnútornými a 6 vonkajšími bazénmi je teda maximálne pohodlný. Na výlety je však okolie bohaté, objavte krásy mesta Dunajskej Stredy alebo vyjdite trochu ďalej - napríklad k jedinému profesionálnemu Automotodromu Slovakiaring na Slovensku (9 km), alebo ku krásnemu Chateau Amade do Vrakune (9 km). A keď už tam budete, urobte si krátku, krásnu prechádzku vo Vrakunskom háji. Pokiaľ holdujete golfu, známe golfové ihrisko Welten, Báč je od penziónu vzdialené 18 km. Lyžiarske strediská nájdete najbližšie 60 km od Dunajskej Stredy, v zime sa tu skôr oddajte relaxu v spomínanom Thermalparku.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednom z moderne zariadených 31 dvojlôžkových štúdií s možnosťou prístelky, vlastnou kuchynkou, balkónom a kúpeľňou. V izbách vám poslúži manželská posteľ, televízia, telefón, trezor, posedenie, balkón i WiFi pripojenie. Súčasťou kuchyniek je elektrický ohrievač, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a samozrejme aj potrebný riad.

Na čom si pochutnáte?

V Apartmánoch Termál *** sa síce reštaurácia nenachádza, ale môžete sa tešiť na raňajky formou bufetu, ktorá sa podáva priamo v Thermalparku.

Kde budete relaxovať?

Thermalpark Dunajská Streda, s ktorým sú Apartmány Termál *** priamo prepojené, čerpá liečivú vodu plnú minerálov do svojich 10 vonkajších a vnútorných bazénov až z hĺbky 1 600 m. Vyskúšať jej blahodárne účinky môžete v bazéne so sedacou časťou alebo v najteplejšom bazéne v rotunde, vo vonkajšej časti sa nachádza aj plavecký bazén a menší taliansky bazén s vírivkou, či detský bazén plný vodných atrakcií. Odvážlivci prejdú skúškou odvahy pri jazde na jednom zo 7 toboganov.

Ak smerujete do Dunajskej Stredy za oddychom, navštívte aj Saunový svet, kde budete odpočívať vo fínskej, infra či Biosaune, nechýba tu ani parná sauna, soľná miestnosť a vírivka. Vašu imunitu posilní ľadopád, ochladzovací bazén a tiež zážitkové sprchy. V Thermalparku si môžete dopriať tiež masáže a procedúry z bohatého výberu.

Apartmány Termál *** SK

Apartmány Termál *** SK

Gabčíkovská cesta 7230/38A , Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
1,5 km
Aquapark
0,2 km

Tipy na výlet

Thermal Park Dunajská Streda

Thermal Park Dunajská Streda Tip na výlet

Thermalpark v Dunajskej Strede je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších stredísk na južnom Slovensku. Dokonalý relax a zábava vás čakajú na ploche 18 ha. K dispozícii budete mať celkom 10 vnútorných a vonkajších bazénov s liečivou a termálnou vodou s teplotou 26–39 °C. Priaznivo pôsobí predovšetkým pri problémoch pohybového ústrojenstva. Nechýba tu ani rozsiahly saunový svet. Pre deti je tu detský bazén so šmýkačkou a cez leto aj detský klub s pestrým programom, ktorý vaše dieťatko dostatočne zabaví. Pre tie odrastenejšie ratolesti je tu veža so siedmimi toboganmi, vybiť si energiu môžete aj pri športových aktivitách (plážový minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, šach).

Otváracia doba:

  • PO - NE: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné:

  • Dospelí: 10 €/celý deň
  • Študenti a seniori: 9 €/celý deň
  • Deti (do 14 rokov): 7 €/celý deň
  • Deti do 3 rokov zadarmo
Viac informácií
Dunajská Streda
Dunajská Streda
Vodné dielo Gabčíkovo
Vodné dielo Gabčíkovo
Bratislava
Bratislava