Ubytujte sa v Penzióne Fortune iba 100 m od známeho Thermalparku v Dunajskej Strede. Tešiť sa môžete nielen na celodenný vstup do jedného z najväčších termálnych areálov na Slovensku, ale aj na vynikajúcu stravu formou polpenzie. V cene je aj možnosť využitia tenisových kurtov.

O ubytovaní

Penzión Fortune sa nachádza iba 50 m od obľúbeného Thermal Parku Dujnaská Streda. Okrem týchto známych kúpeľov nájdete v Dunajskej Strede aj niekoľko historických pamiatok, napríklad rímskokatolícky kostol Nanebovzatia Panny Márie z 15. storočia (2 km), synagógu z 19. storočia s mramorovou podlahou či Biely a Žltý kostol. Za poznaním sa vydajte do Žitnoostrovského múzea (2 km) či do Galérie súčasného maďarského umenia (2,5 km). Zaujímavými miestami v okolí sú kolový mlyn Tomášikovo (11 km) či kúpeľné mesto Veľký Meder (20 km). Ďaleko to nie je ani do maďarského Györu (35 km), ktorý sa môže pochváliť skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v príjemných dvojlôžkových izbách s balkónom či terasou. Izby sú vybavené televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V modernej hotelovej reštaurácii s letnou terasou si každé ráno pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Cez deň je možné objednávať špeciality zo stáleho jedálneho lístka. Večer sa servírujú večere s možnosťou výberu z menu.

Cestujete s deťmi?

O dostatok zábavy vašich ratolestí sa postará vonkajšie ihrisko.

Penzión Fortune

Penzión Fortune

Gabčikovská cesta 4594 , Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 905 442 083

penzion@penzion-fortune.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zastávka
100 m
Aquapark
50 m

Tipy na výlet

Dunajská Streda

Dunajská StredaTip na výlet

Dunajská Streda láka počas leta návštevníkov hlavne na oddych v termálnom parku. V samotnom meste si potom prídete na svoje, či už vás zaujímajú múzeá alebo historické pamiatky. K tráveniu voľného času poslúži aj samotný Dunaj. Vydajte sa pozdĺž brehu na romantickú prechádzku.

Čo navštíviť v Dunajskej Strede?

  • Thermal Park Dunajská Streda
  • rímsko-katolícky kostol sv. Juraja
  • radnicu na Hlavnej ulici
  • Žitnoostrovské múzeum v budove kaštieľa
  • Galériu súčasných maďarských umelcov
Mesto Györ
Mesto Györ
Thermal Park Dunajská Streda
Thermal Park Dunajská Streda
Veľký Meder
Veľký Meder