O ubytovaní

Ubytujte sa v úplne nových Apartmánoch Pulse, ktoré sa nachádzajú v skvelej časti obce Podhájska, len 400 m od populárneho termálneho kúpaliska.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednom zo 4 apartmánoch (z nich je v dvoch možnosť prístelky). Tie sa nachádzajú na najvyššom poschodí budovy s výťahom. Každý apartmán má vlastnú kuchynku s potrebným vybavením (mikrovlnka, varná doska, chladnička), pohodlnú posteľ, gauč, televíziu, klimatizáciu, WiFi pripojenie a samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa. Je tu tiež nadštandardne priestranná terasa.

Na čom si pochutnáte?

Na chutné jedlo sa zastavte v Penzióne Pulse, ktorý sa nachádza asi 1,5 km od Apartmánov Pulse. Pokiaľ sa vám nebude chcieť variť, môžete si dokúpiť raňajky či večere, V reštaurácii pripravujú tradičné špeciality južného Slovenska i medzinárodné pokrmy a pochutnáte si tu aj na dobrom víne od miestnych vinárov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Elen K.) ( - Česko)

Ubytování bylo v apartmánech, odpovídalo popisu. Možná mohlo být zmíněno, že apartmány jsou od recepce penzionu vzdáleny cca 1,5 km. Nám to nevadilo, jelikož jsme měli pobyt bez stravy. Naopak výhodou bylo, že termální koupaliště bylo blízko. Personál byl vstřícný, první večer po příjezdu jsme našli apartmán neuklizený, jako omluvu nám nabídli pokoj v penzionu, abychom nemuseli čekat.

Skvelé (Diana Šašinková Š.) ( - Česko)

Krásný, účelný apartmán s nádhernou terasou.

Štandard (Petr N.) ( - Česko)

Nedostali jsme apartmán ale pouze pokoj. Co se týká obsluhy, jídla a celé naší dovolené vše perfektní.