• Maznáčik za poplatok 4€/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Elegantný penzión kúsok od kúpeľov

Moderný bavorský penzión Bajor nájdete v pokojnej časti mestečka Bük. Je obklopený záhradou ideálnou na relax, k dispozícii je tiež detské ihrisko.

Elegantne zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie vrátane uterákov, LCD TV, DVD i minibar. Pre rodiny sú k dispozícii apartmány. Funguje tu izbová služba a milý personál sa pokúsi vyjsť v ústrety každému vášmu želaniu, aby vaša dovolenka bola ideálna.

Milovníci výbornej maďarskej kuchyne si užijú širokú ponuku jedál a nápojov v reštaurácii s českým jedálnym lístkom.

Penzión ponúka nové wellness centrum so saunou, prepracovaným osvetlením i ozvučením miestnosti. Iste oceníte aj infra saunu, masáže či možnosť zahrať si stolný tenis.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Josef H.)

Personál ochotný, odstranili postupně nedostatky které se objevily.

Vynikajúce (Katarína P.)

Všetko bolo super, v poriadku, strava výborná, bohatá, ubytovanie super, personál veľmi milý. Aj možnosť požičať si z hotela bicykel bola supeeer :-)

Skvelé (Jaromír S.)

Penzión nabízí hodně ubytovací kapacity. Zvenčí je docela honosný i hezký. Uvnitř zařízení standardní. Televizní pořady pouze v maďarštině. Měli jsme pouze snídani formou švédských stolů, v pořádku. Personál ochotný. Domluva v angličtině a němčině. Velké parkoviště, venkovní bazén, venkovní perličková koupel za příplatek. Termální koupaliště v Bükfürde super. Byli jsme i v Sárváru a tam je to o poznání menší, minerální voda slabší, ale také vstupné nižší. Cena za vstupy do termálních koupališť je velice dostupná. Užili jsme si to dostatečně.