Ubytovanie v luxusnom zámockom hoteli

Hotel Batthyány Kastélyszálló **** je krásny historický hotel uprostred veľkej zelenej záhrady s bazénom a kúpeľnou časťou s liečivou termálnou vodou. Leží západne od Hévízu a známeho jazera Balaton v pokojnej a malebnej dedinke Zalacsány.

Ubytovanie poskytuje v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby majú kvalitný nábytok z masívu, parkety, vlastné sociálne zariadenie so základnou kozmetikou, trezor, fén, klimatizáciu, telefón, LCD TV a WiFi pripojenie.

K hotelu patrí elegantná reštaurácia, kde si môžete vychutnať maďarské špeciality. Radi vám pripravia pokrmy vhodné pre vegetariánov, diabetikov a celiatikov.

Nechajte sa rozmaznávať v termálnom wellness centre

V luxusnom wellness centre hotela Batthyány Kastélyszálló **** si možno dopriať rôzne druhy masáží, zábaly, aromatické kúpele, ale tiež si odpočinúť v termálnom vonkajšom aj krytom bazéne, vírivke, saune alebo si zahrať vodné šachy.

Termálna voda v bazéne uvoľňuje stres, zmierňuje nervozitu i nespavosť. Rovnako ako voda v kúpeľoch Kehidakustány (3 km) aj voda v hotelovom bazéne pomáha zmierniť astmu, alergiu a lieči gynekologické choroby, neplodnosť a ochorenia pohybového ústrojenstva.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martin S.)

Malý příjemný zámecký hotel v příjemném prostředí. Měli jsme polopenzi - snídaně stejné, chutné, nepříliš rozmanité. Nutno pochválit večeře, které byly na výběr z více teplých jídel, rozmanitá zelenina, dezerty. Zde neváhám říci, vše vynikající. Jinak poskytnuté služby odpovídaly nabídce. Příjemná byla i dvě wellnes centra. Skvělé výlety do Hevízu s koupáním, do příjemného Keszthely s nádherným zámkem a do termálů v Kehida. Pobyt v této lokalitě a 3 noci strávené v tomto hotelu byly, i když se opakuji, velmi příjemné.

Vynikajúce (Martina J.)

Prostredie pekné, ako stvorené na prechádzky, strava a wellness splnilo očakávania.

Skvelé (Naďa P.)

Nemáme žádné problémy, hotel velmi zajímavý, personál odpovídající typu zařízení, v okolí se vždy najdou zajímavá místa.