Tapolcarét 2/a, Miskolc
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
9 km
Zástavka
0,8 km
Aquapark
9 km

O ubytovaní

Penzión Diósgyőri Várkert leží v malebnej časti kúpeľného mesta Miskolc. Len pár krokov od ubytovania sa nachádza očarujúci hrad Diósgyőr s jedinečným turnajovým nádvorím (aktuálne v rekonštrukcii). Penzión je ideálnym východiskovým bodom pre výlety do pohoria Bükk. Za videnie rozhodne stojí nádherné jazero Hámori (7 km), okolo ktorého vedie príjemná promenáda. Hlavnou dominantou Miskolca sú unikátne jaskynné kúpele Miskolctapolca (10 km). V centre mesta môžete navštíviť záhradu Népkert (10 km) obklopenú klasicistickými domami. Nájdete tu tiež zoologickú záhradu (5 km). Miskolc sa nachádza neďaleko známej vinárskej oblasti Tokaj (50 km), a tak vynikajúce miestne víno ochutnáte skoro na každom kroku. Okrem toho je Tokaj súčasťou Zoznamu pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, WiFi pripojením, telefónom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V útulnej reštaurácii s terasou si pochutnáte na vynikajúcej polpenzii. Raňajky majú podľa obsadenosti bufetovú alebo servírovanú formu. Večer sa podávajú dvojchodové večere.

Kde budete relaxovať?

Prehriať telo si môžete vo fínskej saune.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravené vonkajšie ihrisko.