Füzesi út 3/B, Szentgotthárd
Maďarsko

+ 36 94 554 066

reservation@gotthardhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
20 m
Zástavka
0,4 km
Aquapark
20 m

O ubytovaní

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v najzápadnejšom maďarskom meste Szentgotthárd na pomedzí hraníc s Rakúskom a Slovinskom. Priamo v Szentgotthárd leží barokový kostol s krásnou záhradou a historická budova divadla. V bezprostrednej blízkosti hotela začína územie Národného parku Őrség, kde môžete po mnohých kilometroch turistických trás objavovať krásy miestnej prírody s mnohými druhmi vzácnych rastlín a zvierat. Blízke jazero Hársas (6 km) je možné celé obísť po 2 km dlhom značenom chodníku. Stačí prejsť neďalekú hranice a môžete objavovať rakúske kúpeľné mestečko Loipersdorf (18 km) alebo malebný hrad Güssing (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Superior s rozlohou 25 m². K vybaveniu izby patrí klimatizácia, televízia, telefón, WiFi pripojenie, posedenie s konferenčným stolíkom, minibar, trezor, fén a vlastná kúpeľňa. K väčšine týchto izieb patrí balkón s krásnym výhľadom do hotelovej záhrady a okolitej krajiny.

Na čom si pochutnáte?

Príjemná hotelová reštaurácia s terasou do záhrady ponúka hosťom bohaté a zdravé raňajky formou bufetu. Hlad či chuť počas dňa zaženiete ľahkými aj výdatnejšími pokrmami z jedálneho lístka, ktorý sa mení s ohľadom na sezónnosť a lokálny pôvod potravín. Večer sa v hotelovej reštaurácii podávajú rozmanité bufetové večere s ponukou špecialít medzinárodnej a maďarskej kuchyne. Na obľúbený nápoj či ľahké občerstvenie môžete zájsť do lobby baru. Ďalšie bary sú súčasťou areálu wellness.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum so stredomorskou atmosférou s palmami a exotickými rastlinami. Pod sklenenou kupolou sa na viac ako 1 500 m² vodných plôch nachádzajú vírivky, bazény, odpočiváreň aj saunový svet, ktorého súčasťou je napríklad fínska, parná aromaterapeutická či infra sauna. Doprajte si ďalej niektorú zo širokej ponuky masáží a kozmetických procedúr. Navštíviť môžete tiež solárium, fitness centrum alebo si zahrať squash na hotelových kurtoch.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslí aj na rodiny s deťmi. Personál vám na požiadanie dá k dispozícii vybavenie pre najmenších hostí ako detskú postieľku, vaničku, detské schodíky a sedátko na WC alebo jedálenskú stoličku. Vo wellness nájdu najmenší hostia detský a výukový bazén i šmýkačky. Veľa zábavy čaká aj v detskom kútiku a na vonkajšom ihrisku. Počas letných mesiacov a počas sviatkov sú pre deti pripravené zábavné animačné programy.

Niečo naviac

Miestna termálna voda napomáha v liečbe chorôb pohybového aparátu, gynekologických ťažkostí a pri rehabilitácii po športových úrazoch. Blahodarne pôsobí na liečbu neurologických ochorení, porúch cievneho systému a je vhodná k celkovému uvoľneniu svalstva.

Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza - Obchodný tím