• Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Čarovná dovolenka v prírode

Užite si čarovnú dovolenku v Slovenskom raji v Grand Hoteli Spiš ***, ktorý sa nachádza v malebnej oblasti národného parku. Hotel je navyše skvelým východiskovým bodom pre všetkých milovníkov turistiky a cyklistiky - nachádza sa len 2 minúty od Čingova - hlavného centra Slovenského raja.

Izby hotela sú útulne vybavené - nájdete tu TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha).

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výdatných raňajkách a skvelej večeri, kde vás každý večer prekvapia iným dezertom. Zastaviť sa môžete aj v útulnej kaviarni s kozubom a dať si niečo dobré pod zub - kávu, kokteil a lahodné zákusky.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alexander P.)

Hotel v částečné rekonstrukci, okolí super, personál ochotný, kuchyň nadstandard.

Dobré (Silvia K.)

Dopredu sme si emailom vykomunikovali 2 izby s balkónom. Po príchode do hotela nám bolo povedané, že len jedna bude s balkónom, že tu druhú uvoľnili pre niekoho s dieťaťom. Čomu som neporozumela, nakoľko aj na našej izbe bola prístelka. Hotel by mal veľký potenciál, len veľká škoda, že majiteľ neinvestuje do rekonštrukcie hotela. Izby sú podpriemerné, pružinové matrace totálne preležané, tlačia do chrbáta. Posteľ je veľmi nízka. Prístelka - stará sedačka. Stav kúpeľne by si taktiež zaslúžil rekonštrukciu, najlepšie časy má hotel dávno za sebou. Zrekonštruovaná je snáď len podlaha v jedálni. Ale keďže sme sem prišli na turistiku, tak nám ju tieto veci nepokazili. Recenziu píšem z dôvodu, že ak toto náhodou čítajú aj majitelia, ak by si vstúpili do svedomia a hotel zrekonštruovali, hotel má naozaj veľký potenciál. Lokácia hotela je úžasná, uprostred prírody, strategický napešo dostupné túry do Slovenského raja. Prostredie naozaj perfektné

Vynikajúce (Martin K.)

Hotel pěkný, strava super a okolí je úžasné.