• Domáci maznáčik za poplatok 26 €/noc, do 20 kg

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v kúpeľnom mestečku Bük

Caramell Premium Resort **** nájdete v obľúbenom kúpeľnom mestečku Bük. Izby hotela svojím vybavením zodpovedajú 4* štandardu služieb a uplatňujú sa v nich princípy ázijskej architektúry. Izby sú klimatizované a majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou a fénom, TV, telefónom, trezorom, minibarom a balkónom.

Gurmánska polpenzia

V rámci polpenzie vás v hotelovej reštaurácii čakajú priam gurmánske zážitky. Okrem tradičných maďarských špecialít môžete ochutnať jedlá takmer zo všetkých kútov sveta. Šéfkuchár si potrpí na kvalitné a čerstvé suroviny. Je možné objednať aj vegetariánsku stravu.

V reštaurácii hrá každý týždeň živá hudba, ktorá tak ešte viac okorení vaše jedinečné zážitky. V hotelovej cukrárni navyše máte možnosť ochutnať aj pravú domácu zmrzlinu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je krásne wellness centrum, ktoré vám vyrazí dych svojou veľkoleposťou. Tento exkluzívny svet wellness má rozlohu 2 000 m² a zahŕňa vnútorný bazén (200 m²), detský bazénik s relaxačným priestorom pre celú rodinu, wellness bar, relaxačnú zónu a saunu.

Navyše je tu pre vás i Sauna World, ktorý sa pýši soľnou jaskyňou, bylinkovou, aroma, fínskou aj infračervenou saunou. Nechajte myšlienky len tak plynúť. V hoteli sa nachádza tzv. "silent zone", ostrov pokoja pre dospelých (osoby od 16 rokov). Tu hodíte všetky starosti za hlavu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dana M.)

Hotel je přímo kouzelný, v Japonském stylu. Personál vstřícný, polopenze na vysoké úrovni formou bufetu, velký výběr. Hotel myslí i na vegetariány, bezlepková dieta, bezlaktózová dieta. Na snídani kokosové, mandlové, rýžové mléko, dokonce si můžete ráno vybrat sypaný čaj. Na rozloučenou jsme měli i ráno skleničku šampáňa. Musím ještě vzpomenout úžasné Wellness, které je otevřeno již od 7.OO hodin ráno, takže si můžete před snídaní zaplavat nebo jenom tak poležet v tiché wellness zoně ve whirpoll s termální léčivou vodou. Župany jsou v ceně, takže sjedete jenom výtahem. Wellness ještě obsahuje několik saun, od bylinkové, solné, klasické, kde probíhají každý den od 16.hodin do 18 hodin saunové rituály. Všude je čisto. Kousek od hotelu vede cyklostezka a pěšky se dostanete 5 minut cesty do Lázní BUKFURDO, kde je cena velmi přijatelná. Je tam vyžití pro děti a také zóna léčivé termální vody, i v zimě venkovní bazén je přístupný.

Vynikajúce (Veronika Špačková ?.)

Celý pobyt byl úžasný. Jídlo bylo výborné, stejně tak i wellness.

Skvelé (Vlado K.)

Na začiatku trocha zmätok z posteľami a uterákom ale potom celkom fajn najme záujmové seansy na vysokej úrovni.