• Domáci maznáčik za poplatok 12,5 €/noc (len malé plemená)

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Blahodarný oddych pre telo aj dušu v centre Hévízu

Renovovaný Hotel Fit Hévíz je situovaný priamo v centre Hévízu, iba 500 metrov od slávneho termálneho jazera, teda zhruba 7 minút vychádzkovej chôdze.

Hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, TV, chladničkou a klimatizáciou. Niektoré z nich majú balkóny a vy si tak budete môcť užiť krásny výhľad na okolitú krajinu.

V reštaurácii Salvia sa tešte na bohaté bufetové raňajky, večere a šalátový bar. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj špeciálne jedlá pre alergikov a diabetikov.


Wellness s termálnou vodou Hévízu

Za termálnou vodou nemusíte chodiť ďaleko - zaplávať si v nej totiž môžete priamo v bazéne v hotelovom wellness centre. To ďalej zahŕňa rôzne druhy sáun (fínsku, infračervenú, soľnú kabínu a aroma kabínu), vírivku a širokú ponuku masáží. Wellness je otvorené od 7:30 do 19:30 hodin.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jana G.)

Hotel odpovídá popisu, byly jsme zde podruhé, takže můžeme doporučit! Strava, wellness vše ok.

Dobré (Lenka K.)

Hotel neodpovídal popisu uvedeném na prodejním portálu. Pokoj zapáchal neidentifikovatelným puchem (zřejmě kouř od cigaret - hotel byl nekuřácký). Strava byla podprůměrná, absence ovoce, zelenina byla delší dobu v "nabídce", pečivo ke snídani - pouze chléb a pokud jste si řekli, tak donesli i housky, ovšem bílé. Nebyla možnost si doobjednat sváteční štědrovečerní menu. Personál se snažil byl příjemný, ne vždy s úspěchem se to dařilo. Hotelové wellness vynikající. Okolí hotelu bylo celkem příjemné, do centra kousek, kde bylo výtečné bistro Brix- doporučuji navštívit. Lázně jsou kousek od hotelu - příjemná procházka. V budoucnu, pokud bych se tam měla vrátit, tak pouze kvůli wellnessu.

Vynikajúce (Štefan Hanák H.)

My sme boli veľmi spokojný. Strava dobrá a personál tiež milí ochotný vo všetkom pomáhať,