• Domáci maznáčik povolen

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Skvostný pobyt s neobmedzeným wellness

Hotel Jana **** nájdete v náruči zelene na okraji mesta Přerov, pri areáli tenisového klubu. Okolo hotela vedie cyklotrasa Bečva a za návštevu stojí tiež krásna UNESCO pamiatka, ktorou je zámok Kroměříž a jeho záhrady.

Hotel ponúka príjemné ubytovanie v 93 zrekonštruovaných izbách. K dispozícii sú izby Comfort s pohodlným manželským lôžkom (možno aj s dvomi oddelenými lôžkami), LCD SAT televízorom, telefónom, trezorom, WiFi internetom a vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchovacím kútom, fénom a kvalitnou kozmetikou. Väčšina izieb má tiež minibar, niektoré majú kávovar so setom kapsúl zadarmo.

Za príplatok je možnosť ubytovania aj v priestornejší izbe Lux. Vo všetkých týchto izbách nájdete minibar, kávovar, zatemňovacia závesy a tiež rozkladacie prístelkou. Dva z týchto izieb majú tiež klimatizáciu. Ďalej sú tu izby Junior Suite, ktoré sú ešte väčšie, vždy majú klimatizáciu a inak sú totožne vybavené ako izby Lux. Vôbec najpriestornejší sú izby Premier Suite, ktoré disponujú vlastnou obývacou časťou s rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka až pre dve deti.

Hotelová reštaurácia ponúka domácu aj medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na kvalitu používaných surovín. Starostlivý výber kvalitných vín z Moravy aj zo sveta vhodne dopĺňa gastronomický zážitok.

Príjemný relax vo wellness

Oddýchnite si v obľúbenom wellness centre, kam máte neobmedzený vstup. Využiť môžete soľnú a aroma paru, fínsku a sennú bio saunu, aroma bio saunu, ľadovú studňu, Kneippove kúpele, whirlpool, tropické sprchy, vodné jaskyne či slnečnú lúku. Od júla bude navyše v prevádzke aj novo vybudovaný vonkajší bazén.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Pavel B.)

Byli jsme hodně spokojeni. Příjemný personál v hotelu. Strava super. Přítelkyně 25 let je kuchařka v řecké restauraci a vše si chválila také.

Skvelé (Marie S.)

Vše jsme obdrželi mám pouze jednu připomínku k večeři 28. února. Večeře se uskutečnila v 1. patře, dole se chystal ples. Všude vládl zmatek, nebylo si kde sednout, stoly byly bez ubrusů a příbory položené na ubrousku na některých stolech byly položené přímo. Jídlo bylo chutné, ale prostředí odpovídalo školní jídelně.

Vynikajúce (Martina N.)

Pokoj LUX vše čisté a voňavé. Personál velmi příjemný a ochotný. Wellness v balíčku neomezený vstup kdykoliv se nám zachtělo. Polopenze v hotelové restauraci-nebylo co vytknout. Bohatá nabídka, plné stoly s mnoha chody. Šipky, kulečník, bowling - vše bylo k dispozici. Velmi rádi se do Hotelu Jana vrátíme.