O ubytovaní

Doprajte si parádny relax a načerpajte novú energiu v poľskom kúpeľnom mestečku Muszyna v Beskydách, konkrétne v Hoteli Klimek **** SPA. Hotel sa môže pochváliť perfektnou lokalitou s fantastickým horským vzduchom a prírodnými výletnými cieľmi. Zo Slovenska sa sem dostanete veľmi ľahko, hotel je totiž vzdialený len 5 km od našich hraníc.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle s TV, WiFi pripojením, klimatizáciou, telefónom, rádiom, trezorom a krásnou kúpeľňou s WC, sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Klimek si pochutnáte na bohatej polpenzii. Pripravené pre vás budú raňajky a večere formou bufetov.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnite si v hotelovom wellness, konkrétne v bazéne, vírivke, saune alebo využite zlaté ručičky tunajších masérov a nechajte sa rozmaznávať pri niektorej z procedúr.

Cestujete s deťmi?

Pobyt v hoteli si užijú i deti - tie sa vybláznia v detskom kútiku, v ktorom nájdu mini šmýkačku, hračky a stavebnice.

Niečo naviac

Večer si potom celá rodina môže zahrať bowling v hotelovom bare.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Maria H.) ( - Slovensko)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Boli sme tu už druhýkrát. Vrelo doporučujem.

Vynikajúce (Marek F.) ( - Slovensko)

Veľká spokojnosť, výborná strava, pekne wellness, príjemný personál.

Vynikajúce (Lucie S.) ( - Česko)

Vše bylo v pořádku, jídlo výborné, všeho bylo dostatek, wellness v pořádku, vše fungovalo, když bylo něco ve wellness vypnuto, nebyl problém, aby plavčíci atrakci zapli. Domluvili jsme se v pohodě. Prostředí hotelu krásné čisté i samotný hotel velmi pěkný, personál slušný, ochotný a velmi milý. Určitě doporučuji výlet na nedalekou stezku v oblacích (spíše v teplých dnech). Celkově bych hotel určitě doporučila :).