Ulica V 1a, Petrčane
Chorvátsko

+385 23 202 500

reservations@hotel-pinija.hr

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9 km
Vzdialenosť od mora
100 m
Zástavka
1,2 km

O ubytovaní

Hotel Pinija **** sa nachádza v letovisku Petrčane na malebnom prírodnom polostrove. Krištáľovo čisté more, príjemný tieň borovíc a mnoho kaviarní a reštaurácií vytvára dokonalú stredomorskú atmosféru. Neďaleké historické mestá Zadar (12 km) a Nin (10 km) ponúkajú mnoho historických pamiatok, zábavy i kultúrneho vyžitia. V Zadare je veľký prístav, odkiaľ vyplávajú výletné lode, ktoré vás zavezú napríklad na obľúbené polostrovy Pag a Vir. Krásu chorvátskej prírody môžete obdivovať v prírodných parkoch Telašćica (30 km) a Vranské jazero (50 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, WiFi pripojením, satelitnou TV, telefónom, trezorom a minibarom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Mediteran sa podávajú špeciality stredomorskej i medzinárodnej kuchyne. Veľký dôraz je kladený na kvalitu a lokálny pôvod surovín. Raňajky i večere majú formu bohatého bufetu. Cez deň je možné objednávať si jedlá z jedálneho lístka reštaurácie Kantuni, ktorá sa nachádza na terase v obklopení zelene. Chuť na šálku vynikajúcej kávy, obľúbený kokteil, domáci zákusok či zmrzlinu môžete uspokojiť v 4 hotelových baroch.

Kde budete relaxovať?

V príjemnej atmosfére hotelového Wellness & Spa Centra Marea zabudnete na všetky starosti. Nájdete tu vnútorný i vonkajší bazén, saunu, parný kúpeľ, soľnú jaskyňu a relaxačnú zónu s výhľadom na more. Dopriať si tu môžete aj masáže a ďalšie procedúry. Súčasťou hotela je aj fitness centrum.

Niečo naviac

V areáli hotela nájdete požičovňu bicyklov, tri tenisové kurty a ihrisko na volejbal. Zahrať si môžete tiež minigolf. Personál vám ochotne pomôže naplánovať poldenné či celodenné výlety.