• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Pobyt v náručí rakúských Álp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpätí hory Galsterbergalm v turisticky obľúbenom regióne Dachstein-Tauern, užijete si tu aktívnu letnú dovolenku v krásnom prostredí.

Ubytovaní budete v pohodlných dvojlôžkových izbách Standard s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi a balkónom či francúzskym oknom. Chutná polpenzia vás bude čakať v miestnej štýlovej reštaurácii, pri ktorej sa nachádza tiež kaviareň a terasa.

Rakúske špeciality i relax

V miestnej štýlovej reštaurácii si každý deň pochutnáte na strave vo forme polpenzie. Kedykoľvek počas dňa si môžete dať na bare tiež nápoj alebo napríklad kávu s dezertom. Súčasťou reštaurácie je aj terasa s krásnym výhľadom.

Po celodennom poznávaní regiónu iste príde vhod malé wellness s relaxačnými lehátkami a saunou, ktorá vás parádne prehreje.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Daniela H.)

Hotel je krásný, čistý, voňavý, vybavení moderní, pokoje taktéž pěkné, denně uklizené. Personál je milý, vstřícný, usměvavý a ochotný. Strava formou polopenze byla bufetová, chutná, dostačujicí, z čerstvých potravin. Parkování zdarma u hotelu. Sauna k dispozici denně, je nutné však požádat o zapnutí předem. Lyžárna super s vyhříváním na boty. Nejbližšší lyžařské středisko vzdáleno 7 km, lyžování perfektní, středisko moderní, sjezdovky dobře upravené, dlouhé, jezdí se až k autu. Pobyt na 4 dny jsme si velmi užili, navíc jsme měli nádherné počasí. Tento hotel doporučujeme a sami bychom ho naštívili znovu.

Vynikajúce (Luboš L.)

Hotel výborný, zvláště gulášová polévka byla prostě božská.

Vynikajúce (Martin D.)

Paní majitelka byla velice milá a pobyt jsme si užili.