• Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Relaxačný pobyt uprostred malebnej krajiny

Podhorie Bielych Karpát ponúka krásne scenérie, ktoré si najlepšie vychutnáte dobre najedení a oddýchnutí. Preto sa ubytujte v Hoteli Radějov **** kúsok od priehrady Lučina, kde na vás čaká skvelé jedlo a moderné wellness centrum.

Môžete si vybrať medzi izbami Standard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenie a TV.

Gastronómia a wellness

Pochutnajte si v miestnej reštaurácii na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani jedlá iných európskych a mimoeurópskych krajín. Reštaurácia je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00 hodín.

Užite si relax v hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovací bazénik, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Za príplatok si doprajte tiež jednu z uvoľňujúcich masáží.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr J.)

Vše bylo OK, personál hotelu velmi příjemný.

Vynikajúce (Josef K.)

Pobyt se vydařil, vše bylo jak mělo, hotel starší vzhledem, ale majitel se stará a rekonstruuje. Obsluha bez problémů, jídlo perfektní, ochutnávka vína výborná. Byli jsme spokojeni.

Vynikajúce (Ingrid S.)

Personál ústretový a ochotný. Doporučujeme, určite zážitok.