• Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Pobyt v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel Trio *** sa nachádza na severe Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb, a preto je oázou pokoja, kde môžete načerpať nové sily.

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú vo svetlých farbách, majú vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT a WiFi. V suteréne nájdete aj menšie wellness. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infrasaune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. K dispozícii je tiež vnútorný bazén.


Zákazníci Travelkingu si na pobyte v hoteli Trio *** pochvaľujú ochotný personál, dobré jedlo a tiež polohu hotela, ktorá je ideálnym štartovacím bodom pre túry po Slovenskom raji.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (František D.)

K personálu a ke službám jimi poskytovaných nemám sebemenší připomínky. Skvělí lidi. Poslední noc to však kazili nový hosté, kteří se přijeli do hotelu ne zotavit, ale zohavit. Po upozornění ve 23:30 hod na nevhodné chování, mě přístup personálu velice mile překvapil, kdy téměř okamžitě zareagovali a vše uklidnili ke spokojenosti ostatních hostů. Určitě rádi se vrátíme a vřele doporučuji ostatním.

Skvelé (Miroslav ?.)

Hotel bol v blízkosti lesa čo bolo súper a to ticho na nezaplatenie. Bolo to síce mimo sezony ale náš účel splnil. Oddych a wellness.

Dobré (Marek S.)

Po příjezdu na hotel nám starší paní sdělila, že bydlíme v jiném hotelu, kde není Wellness. Majitel nereagoval na telefon ani mail. Pobyt v jiném hotelu byl sice dobrý, ale nebylo tam wellness, které jsme si s manželkou objednali.