• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel priamo prepojený s liečivou jaskyňou

Užite si ubytovanie v luxusnom Hunguest Hoteli Pelion ****, ktorý sa nachádza v Tapolci - meste známom pre svoje jaskyne s jedinečnou polohou kúsok od Balatonu. Hotel sa nachádza v centre mesta v rozľahlom parku. Unikátny je tým, že je priamo prepojený s liečivou jaskyňou.

Krásny hotel ponúka moderne zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, WiFi a minibarom.

Tešte sa na chutnú polpenziu, ktorá sa servíruje v hotelovej reštaurácii, kde okrem maďarskej kuchyne ochutnáte aj medzinárodné špeciality. V lobby bare si môžete vychutnať dezert, kávu či niečo ostrejšie.

V Hunguest Hoteli Pelion **** myslia aj na deti. Nájdete tu Club Pinocchio, kde na deti dohliadajú školené učiteľky a hrajú sa s nimi. Samozrejmosťou je herňa a detské ihrisko.

Luxusné wellness s vlastnou termálnou vodou

Hunguest Hotel Pelion **** má vlastné wellness centrum (otvorené každý deň od 7:00 do 19:00 hodín), v ktorom nechýba bazén s termálnou vodou, bazén pre deti, vírivka, zážitkové kúpele, sauna, infrasauna, biosauna, posilňovňa i solárium.

  • Termálna voda vyviera z hĺbky 224 m, má teplotu 37 °C a obsahuje horčík, vápnik a minerálne látky. Pomáha pri reumatických a kĺbových ochoreniach, chronických zápaloch chrbtice a zlomeninách.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Zdeňka L.)

S pobytem jsme byli spokojeni, úroveň se nemění, zůstává na dobré úrovni. Problém nastal při placení vyúčtování, nesrozumitelnost faktury v maďarštině.

Skvelé (Eva K.)

Priznám sa, v okolí hotela sme sa neprechádzali, ale areál vnútorný sme využili. Dcérke sa páčilo ihrisko s pirátskou loďou v piesku, i kuželky drevené v “trávičke”. Jaskyňa soľná-hodnotíme za TOP.

Vynikajúce (lubomir S.)

Spokojnosť na 5 hviezdičiek strava, správanie personálu úctivo, bazény a sauny perfekt (doporučil by som bazén s termálnou vodou vo vonkajšom prostredí cca 38 stupňov a sauny odelené tak ako sa má chodiť do sauny bez obuvi a plaviek).