Recenzie a hodnotenie: Park Hotel *** (Miskolc)

4,3/5
(Celkom 93 hodnotení)Skvelé
Miskolc, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4,3/5

Personál

3,8

Interiér hotela

2,9

Lokalita hotela

3,9

Strava

3,7

Služby hotela

3,1
4/5  
(Jan R. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 9. 2022
Zařízení hotelu již něco pamatuje je to víceméně pro nenáročné zákazníky z naší strany vše ok
5/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 8. 2022
Vše krásné a báječné!! Rádi se vrátíme příští rok!
5/5  
(Piroska B. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Mali sme skvelý čas a dostali sme presne to, čo sme očakávali. Bolo tam čisto, jedlo bolo veľmi chutné, personál ochotný a milý. Dúfam, že sem môžeme prísť inokedy.
3/5  
(Dominika S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 7. 2022
Prostredie hotela je príjemné, oplotená záhrada, hojdačka, kútik pre fajčiarov. Neďaleko hotela momentálne niečo prerábali spôsobovalo to veľký hluk a prach. Pobyt zodpovedal popisu až na detaily - záleží čo od tej ceny očakávate napr. hotelový wellnes pozostáva z bazéna veľkostné vhodného pre deti a malej vírivky, to je všetko. Izba v ktorej sme boli ubytovaní bola bez balkóna, bez klimatizácie, veľmi mala s úzkou uličkou na chodenie. Neohúri, neurazí. Čistota slabá, prachové chumáče na nábytku. Personál bol prívetivý, pani na recepcii ovládala angličtinu. Strava dostatočná a chutná, raňajky bufetové, keď prídete neskôr musíte čakať kým sa uvoľní stôl. Večere servírované, chutné. Pešo odtiaľ cez pekný park s jazierkom sú 15-20 minút od hotela jaskynné kúpele, ktoré sú vybavením síce staršie ale vnútorné priestory v jaskyni sa oplatí vidieť tie sú zrekonštruované a pekne. Celkovo ak hľadáte lacné priemerne/slabšie ubytovanie tak vďaka dobrej polohe ku kúpalisku sa to oplatí cenovo a za stravu. Hotel to vie, preto sa ani nesnaží nastaviť svoje štandardy na vyššiu úroveň iba fotky má nafotené krajšie, než je to tam v skutočnosti. Je to také na 5/10.
4/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2022
Hotel už něco pamatuje, ale to není podstatné. Personál ochotný, jenom ta jazyková bariéra, ale vždy jsme se s úsměvem domluvili, strava výborná. Výlety dle turistické mapy OK.
3/5  
(Daniela O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 7. 2022
Hotel - návrat do 80tek, na přespání stačí. Z jedné strany hotelu kolotočáři, z druhé probíhající stavba. Snídaně - vejce 100x jinak, ostatní stále totéž, bez ovoce. Personál - většina asi studenti na brigádě, angličtina alespoň základy pár z brigádníků. Wellness na hotelu - bazén pro celý hotel nedostatečný, malý, mohli ho občas i vyčistit, whirpool neustále mimo provoz nebo špinavý, solná místnost a další wellnes v hotelu nefunkční, jela jen jedna sauna.
3/5  
(Libor J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 7. 2022
Hotel už má to nejlepší za sebou, ale na přespání dobrý. U hotelu menší bazén a vířivka to je dobrý, ale schází jakákoliv informace kde co je k vidění, žádné letáčky nic. Personál vstřícný, strava dobrá. Do termálů cca1km parkem, celkově hodnocení hotelu 3.
3/5  
(Jaroslav S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 6. 2022
Prostredie hotela nič moc, niečo oproti stavali a bol tam hluk. Pobyt v pohode, strava bola dobrá, ale švédske stoly boli biedne. Wellness bol super, využili sme vírivku a bazén. Niektorý pracovníci na recepcii neovládali okrem maďarčiny žiadny iný jazyk, keby sme nemali maďarský hovoriaci priateľku, vôbec by sme sa nedohovorili, ale personál bol príjemný a ústretový. Určite odporúčam jaskynné kúpele, ale odporúčam zameniť si nejaké forinty, nikde sa nedá platiť €, a len v jednom bufete sa dá platiť kartou, a tam asi 30m rád. Ďalej odporúčam park Lilla Fůred, ktorý je neďaleko, ale opäť problém s forintami, parkovné sa dá platiť iba cez automat za hotovosť. Značenie a informačné tabule takmer žiadne, horšie ako na Slovensku.
4/5  
(Tímea K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 6. 2022
Celkovo fajn.
2/5  
(Jaroslav S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 6. 2022
Pobyt super, ale hotel by si zaslúžil rekonštrukciu a aj personál.
3/5  
(Alois M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 5. 2022
Popis odpovídal skutečnosti. Prostředí bylo pěkné. Strava dobrá a dostatečně veliká. Personál milý. Bohužel ubytováni jsme obdrželi až v 5.etáži s okny vysoko vsazenými, takže manželka neměla skoro žádný výhled. WIFI bylo v tomto poschodí málo dostupné, pořád vypadávalo, takže se muselo o etáž níž, kde už byl signál kvalitní.
5/5  
(Hajnalka B. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 8. 3. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Jedlo bolo vynikajúce. Personál bol milý. Oddelenie wellness by sa malo trochu rozvinúť.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 2. 2022
Jezdíme do hotelu několikátý rok a neměnili bychom.
4/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 7. 2021
Hotel odpovídal popisu, jídlo dobré. V sobotu jsme se díky svatbě vůbec nevyspali a trochu bych zapracovala na úklidu, jinak spokojenost.
4/5  
(Lukáš T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2020
Hotel bol sympatický, milý príjemný personál, bazén, sauny, jakuzza, krásny dvor a terasa...investoval by som troška do renovácie hotela, nakoľko sa mi zdalo ako keby som bol v roku 1997...
4/5  
(Silvia M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 20. 3. 2020
Pobyt odpovídal popisu, veľmi milá pani recepčná, personál ochotný a ústretový, strava výborná, wellness trošku slabší, jaskynné lázne užasnéé, ceny nízke. Určite odporúčam - za malo peňazí, veľa muziky :)
4/5  
(Iveta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 3. 2020
Starší hotel, ale udržiavaný. Jedlo výborne, personál sa snažil. Oplatí sa navštíviť jaskynné kúpele a hrad v blízkosti Miškolca.
4/5  
(Peter Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 6. 3. 2020
Ubytovanie: starší hotel - bolo všade čisto. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Wellness: Vonkajší bazén bez vyhrievania, vonkajšia vírivka s vyhrievaním a sauna. Bola tam aj bylinková a soľná miestnosť (skôr také provizórne). V blízkosti sú aj jaskynné kúpele - v zime sú skôr určené na relax. Žiadne atrakcie, len voda v jaskyni :)
4/5  
(Adam L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 12. 2019
S pobytem jsme byli spokojení až na jednu věc, a to byl pan recepční. Vůbec nám nedokázal s ničím poradit a ani neměl ochotu. Na recepci místo toho aby nám s něčím pomohl tak hrál hry na počítači a chodil ven kouřit.Vždy jsme čekali večer až přijde paní recepční v 18:00, ta byla velmi ochotná. Děkuji, s pozdravem Ligocki
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Prostředí hotelu perfektní, velice ochutná recepční. Jídlo vynikající, všeho bylo dost, číšník s personálem také velice ochotní. Všem doporučuji, byli jsme zde už potřetí a neměnili bychom.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Prostředí hotelu perfektní, velice ochotná recepční. Jídlo vynikající, všeho bylo dost, číšník s personálem také velice ochotní. Všem doporučuji, byli jsme zde už potřetí a neměnili bychom.
4/5  
(Ján H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 11. 2019
Hotel je v okraji tichej štvrte, útulný, čistý s príjemním a milím personálom. Napriek rečovej bariére je možné sa v pohode dohovoriť. Oceňujem rozmanitú stravu.
4/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 19. 11. 2019
Spokojenost, odpovídá nabídce.
4/5  
(Ján L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 9. 2019
Všetko bolo v poriadku až nato že v kupone sa uvadza 10 percentna zľava na vstup do kupelov. Pri pobyte 5 dni nam bola dana iba prvý deň. Neviem kto zavádza.
5/5  
(Zdeněk H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 9. 2019
Velice spokojeni a zvlášt chci ohodnotit profesinalitu čišníku, opravdu supr.
5/5  
(Lubomíra S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 7. 2019
Skutečnost odpovídala nabídce, personál velmi vstřícný, přívětivý. Kromě jeskynních lázní doporučujeme aquapark poblíž vlakového nádraží.
4/5  
(Alena O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 11. 2018
Hotel zodpovedal popisu, strava vynikajúca, personál super až na jedného recepčného...
4/5  
(Ingrid P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 10. 2018
Do tohto hotela sa pravidelne vraciam s mojou maminou. Vždy sa snažia niečo vylepšiť, personál je ústretový, kuchyňa nám vyhovuje. Jediné, čo nám tentokrát nevyšlo bolo to, že mali pokazený výťah - so schodami mala mamina menší problém. Avšak dali nám izbu na 1 poschodí - tak sme to zvládli.
4/5  
(Ingrid M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 10. 2018
Hotel spĺňal naše kritériá, síce trošku opotrebovaný nábytok, ale bolo čisto. Od wellnessu som očakávala podstatne viac, personál sa veľmi netrhal pri týchto službách. Sauny neboli vyhriate, tak trošku mi to pripadalo, ako by to bol len marketingový ťah zo strany hotela a vôbec sa nepoužívajú. Strava bola OK. Vadili mi smeti okolo hotela pri odpadkových kontajneroch.
5/5  
(Beata G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2018
Personál sa o nás dobre staral, strava výborná, okolie veľmi pekné, s pobytom sme boli spokojní. Dakujeme.
4/5  
(Jan N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 8. 2018
S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování slušné, neustále velice obsazený hotel domácími turisty, chutná strava až na ty neustále stejné, v těch vedrech těžké, ale chutné teplé večeře. Personál hotelu ochotný, my měli ale problém se domluvit, umím německy, oni jedině maďarsky nebo jen anglicky, takže komunikace byla velice obtížná. Wellness snad ani nebylo wellness, venku za hotelem malý bazének a malá neustále plná vířivka malých dětí. Jinak personál hotelu, tedy obsluha v jídelně velice příjemní. Nás překvapilo jak maličké jsou jeskynní lázně, velice malá plocha přeplněna lidmi, vystavena slunci a vedru, troška stínu jen u plotu, tam se všichni tlačili, ale zase tam bylo místo kde se mohlo kouřit, takže jsme uvítali, že blíže k hotelu bylo velké městské koupaliště, bohatě zastíněné, kde sa dalo krásně koupat i zaplavat, takže jsme chodili tam. Hrozná vedra ztěžovala pobyt, scházela klimatizace na pokoji, ale o tom jsme věděli, některé pokoje v hotelu klimatizovány jsou, ale zase nevím, zda je má k dispozici Travelking. Nejhorší zážitek byla půjčovna kol, chtěli jsme si jeden večer zajet s manželkou po cyklostezce do Miskolce, kol tam mají 6. ale v katastrofálním stavu, je vidět, že se o ně nikdo nestará, kola nebrzdila, přehazovačky nefungovaly, gumy podhuštěné, takže jsme vyjeli a po 10 minutách hrozné jízdy kola vrátili.
4/5  
(Běla V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 7. 2018
Strava byla výborná.
5/5  
(Miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2018
Se vším jsem byl velmi spokojen nemám žádné výhrady.
4/5  
(Veronika S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 6. 2018
Hotel pekny, aj ked starsi, ale vidno ze postupne ho rekonstruuju, my sme mali taku starsiu izbu, ale nebol ziaden problem. Akurat wifi pripojenie bolo slabe a nefungovalo poriadne. Výborná však bola strava, naozaj sme si pochutili, hlavne na večerách, personal milý, ochotný. Vírivku by bolo fajn trochu vyčistiť, inak to bolo fajn, kúpele boli asi 15 min pešo od hotela, cez nádherný park, takže odporúčam prechadzku.
5/5  
(Jarmila Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 6. 2018
Klidné prostředí, útulný a čistý pokoj s balkonem a klimatizaci.
4/5  
(Jozef L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 4. 2018
Hotel zodpovedal *** hviezdičkam, už je na ňom vidieť "zub času", ale personál veľmi ochotný. V okolí upravené pekné zelené parky na prechádzky. V hoteli sa nedalo platiť kartou, len hotovosť, ale zoberú aj EUR. Biliard sme na hoteli nenašli, ale stolný tenis, futbal a šípky OK. Zľavu do kúpeľov nám pri vstupe nedali. Strava chutná a v prípadne potreby priebežne dopĺňaná. Z výletom sme ale boli veľmi spokojný.
5/5  
(Ingrid P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 4. 2018
Hotel a prostredie zodpovedalo popisu, oproti minulého roku bol hotel značne upravenejší, vymaľovaný, nová strecha. Asi postupne zveľaďujú, snažia sa, strava bola dobrá, personál veľmi milý a ústretový, pobyt za primeranú cenu pre nenáročných môžem len doporučiť. Samotné kúpanie v jaskyni je zážitok.
4/5  
(Ján L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 4. 2018
Personal, strava dobra, ubytovanie trochu ošumele bez upratovania. Celkove spokojny.
2/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 7. 4. 2018
Staré pokoje, plesnivé. Strava OK, to jsme si pochutnali. Ale s příplatkem za svátek i víkend ubytování vyšlo v přepočtu na 960Kč/osoba/noc a za tuto cenu si umím představit podstatně jiný komfort. Wellness jsme nevyužili. Jeskynní lázně = je vidět, že už to nějaký rok funguje, v bazénech nebyla přírodní voda, ale teplá, přechlorovaná. Navíc se v jeskyních vše tak rozléhalo, že po 2 hodinách jsme byli rádi, že jdeme pryč.
4/5  
(Zoltán K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 4. 2018
Hotel z čias socializmu
5/5  
(václav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 4. 2018
Velice spokojený. Nelze platit kartou - vše v hotovosti.
4/5  
(Gabriela V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 4. 2018
Strava bola výborná. Welnes nebol - sauny neboli zapnuté. Recepčný nekomunikoval v žiadnom jazyku iba v maďarčine.
5/5  
(Rostislav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 3. 2018
Starší ale komfortní hotel v naprosto klidné části města, parkování bez problémů před hotelem. Jídlo výborné a dostatek, jako ostatně všude. Jediným negativem je to že je poměrně daleko od lázní, cca 20 minut pěšky přičemž polovina cesty je hezkým parkem. Lázně samotné jsou naprostým unikátem. Většina je v podzemních tunelech. Podstatné je i to, že lázně Miskolc Talpolca si mohou díky složení a teplotě vody užít i malé děti.
4/5  
(Gabriela B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 3. 2018
Hotel je pre nenáročných. Strava vynikajúca a dostatočná.
5/5  
(Božena Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 12. 2017
Jaskynné kúpele sú veľmi pekné, návštevníkov bolo menej ako v sezone a to bola veľká výhoda. Mohli sme si vychutnať všetky atrakcie, bazény bez návalu. Ubytovanie v hoteli priemerné, strava dobrá. Mimo sezony určite odporúčam.
5/5  
(Martin Suchý S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 12. 2017
Vřele doporučujeme. Pěkný, čistý a klidný hotel. Personál hotelu vstřícný. Strava byla vydatná a velice chutná :-) . Jeskynní lázně SUPER!
4/5  
(Janka O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 12. 2017
Hotelová izba staršie zariadená; strava výborná, personál dobrý, milý, len málo ovládajúci napr. nemčinu; SPA neďaleko peši a skvelé; najprv si sami zaplatíte vstup a po návrate Vám personál preplatí vstupné.
5/5  
(Jana H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 12. 2017
Boli sme velmi spokojni, izba, WC, sprcha čiste, postelne pradlo vonave ako doma, telka, chladnička na izbe. Personal mily, usmievavy, ochotny, jeden čašnik vedel dokonca aj trochu po slovensky, ale aj tak by sme si porozumeli. Bohate ranajky, na večeru sme mali na vyber z dvoch polievok, dvoch hlavnych jedal plus dezert - jedlo chutne, plny tanier. Do jaskynnych kupelov sme to mali asi takych 600 metrov, vstupne sme si vyplatili a potom nam na recepcii vratili peniaze. Wifi na izbe bolo, parkovanie zadarmo - proste super, odporučam, pridem aj nabuduce.
4/5  
(Janka S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 11. 2017
Hotel bol dobrý, no nemali v prevádzke saunu. Strava bola výborná. Personál bol ústretový, milý.
4/5  
(Petra Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 11. 2017
Prostředí odpovídalo popisu, strava byla výborná a personál ochotný.

Práve v predaji pre Park Hotel ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet