O ubytovaní

Penzión Rampušák sa nachádza priamo v centre Rokytnice, malebného mestečka, ktoré je vstupnou bránou do Orlických hôr. Okolie je ideálne pre turistiku i cykloturistiku, zavítať môžete do blízkeho lanového parku, v zime zasa oceníte Skicentrum Říčky (6 km) a veľa bežeckých trás. Za návštevu stojí tiež zámok Rokytnice a Delostrelecká pevnosť.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 11 izieb, ktoré ponúkajú pohodlné lôžka, kreslá, ale aj WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu.

Na čom si pochutnáte?

Neveľká fasáda penziónu chránená tradičným dreveným šindľom vás prekvapí. Okrem izieb totiž ukrýva tiež štýlovú horskú krčmičku s krbom, salónik so zbierkou poľovníckych trofejí a terasu s letným posedením. Okrem raňajok a servírovaných večerí si v reštaurácii, ktorá je otvorená po celý deň, môžete pochutnať aj na poludňajšom menu. Reštaurácia sa špecializuje na jedlá z diviny a cez víkendy okrem zverinových hodov pripravuje tiež staročeské jedlá.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (František N.) ( - Česko)

Prostředí penzionu bylo příjemné, personál milý a vstřícný. Vše proběhlo tak jak bylo v nabídce. Penzion Rampušák vřele doporučujeme dalším klientům. Na rozdíl od hotelu Eduard, taktéž v Rokytnici v Orlických horách.

Vynikajúce (František O.) ( - Česko)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu a personál byl velice ochotný. Snídaně formou bufetu nám velmi vyhovovala. Tip na výlet máme kostel v Neratově, který má své kouzlo. Všem doporučujeme.

Vynikajúce (František K.) ( - Česko)

Vše bylo v naprostém pořádku.