Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Komárno: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Komárno patrí medzi najstaršie slovenské mestá. Nachádza sa na sútoku riek Váh a Dunaj a je obklopené najúrodnejšou krajinou na Slovensku. Bohatá história mesta na vás dýcha na každom kroku. Nájdete tu pevnosť zo 16. storočia, ktorá nebola nikdy dobytá. Jedinečným zážitkom je návšteva Nádvoria Európy, čo je námestie so stavbami reprezentujúcimi architektúru a charakteristiku jednotlivých európskych krajín. Milovníci wellness si prídu na svoje vďaka termálnemu kúpalisku.

Komárom Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mestečko Komárom je s 20 000 obyvateľmi kultúrnym, turistickým aj obchodným centrom na pravom brehu Dunaja. Susedí so slovenským Komárnom a vďaka svojej výhodnej polohe je obľúbené u českých aj slovenských výletníkov. Ak sa zaujímate o vojenskú históriu, určite sa zájdite pozrieť na miestny zachovaný pevnostný systém.

Viac informácií

Komárno Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 8 tipov

Komárno: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK