Senec: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Mestečko Senec s priľahlými Slnečnými jazerami ponúka na západnom okraji Slovenska takmer prímorskú atmosféru. Vďaka nadpriemernému množstvo slnečných dní a krásnej prírode ide o veľmi obľúbenú turistickú lokalitu. Slnečné jazerá ponúkajú mnoho príležitostí pre športové vyžitie od vodných športov cez plážový volejbal, tenis, minigolf až po futbal a ďalšie. Okolo jazier vedie okružná trasa vhodná pre výlety pešo, na bicykli i in-line korčuliach. Na severnej časti sa nachádza Aquapark Senec, ktorý po celý rok poskytuje príležitosť na oddych, relaxáciu a zábavu v príjemnom prostredí.

SenecNajobľúbenejší výlet v lokalite

Senec je jedným z najkrajších slovenských miest s rekreačnou tradíciou. Centrum je malebné, plné kaviarničiek a stánkov so zmrzlinou. Senec totižto žije letom a s ním spojenými dovolenkami na Slnečných jazerách. Panuje tu všeobecná pohoda. Napriek tomu, že je mesto malé, nájdete tu kino, letný amfiteáter, bowling a niekoľko športovísk.

Viac informácií

Aquapark SenecNajobľúbenejší výlet v lokalite

Aquapark s termálnou vodou v 11 bazénoch (6 z nich s celoročnou prevádzkou) ponúka relax aj zábavu. Vďaka vnútornému toboganu sa môžete vyblázniť aj v zime. Nájdete tu tobogany, šmýkačku, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. Súčasťou zariadenia je aj wellness, kde na vás čaká saunový svet, vírivky, zážitkové sprchy a masáže.

Viac informácií

Mapa tipov na výletcelkom3 tipov

Senec: Tipy na výlet

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet