• Domáci maznáčik povolený

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Rodinný penzión v Krušných horách

Penzión Hamerská Jizba leží v malebnej obci Nové Hamry kúsok od Karlových Varov. Penzión ponúka ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách (možnosť prístelky je za poplatok) s vlastným sociálnym zariadením, WiFi pripojením a TV s plochou obrazovkou.

Nájdete tu tiež reštauráciu, kde si môžete dopriať tradičnú českú kuchyňu. Tu sa podáva polpenzia - raňajky formou bufetu a servírovaná večera.

Penzión je ideálny na celoročnú dovolenku. Počas zimy si užite priamy prístup na zjazdovku i možnosť lyžiarskej školy (penzión má k dispozícii lyžiareň), počas leta je tu zase možnosť zapožičania bicyklov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Tereza D.)

Penzion čistý, voňavý, pěkné útulné prostředí, děti nadšené, nechtěli domů. Všem vřele doporučuji. Jídlo chutné, snídaně výborné.

Vynikajúce (Anna K.)

Byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním tak se stravou. Vstřícný a ochotný personál. Pobyt předčil naše očekávání. Doporučujeme dalším zákazníkům.

Skvelé (2 N.)

Spokojení jsme byli se vším co penzion nabízel. Na všech pokojích koupelna, televize. Jídlo bylo moc dobré. Ke snídani i teplý bufet.