• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenka v poľských Beskydách

Moderný Hotel Vestina *** je situovaný do malebného horského mestečka Wisła-Malinka na úpätí Baranej hory (Barania Góra). Opodiaľ preteká rieka Visla. Tu, uprostred kopcovitej krajiny, zabudnete na všetky vaše starosti.

V Hoteli Vestina *** na vás čakajú pohodlné izby, z ktorých niektoré majú prístup na vlastný balkón. Izby sú vybavené satelitnou televíziou, telefónom a písacím stolom. Každá izba má tiež vlastnú kúpeľňu s toaletou, sprchou a kozmetikou pre hostí.

V hotelovej kaviarni sa tešte na výbornú taliansku kávu všetkých druhov. Nezabudnite tiež ochutnať domáce pečivo. Deti majú špeciálnu detskú ponuku jedla, ktoré uspokojí aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

Soľná jaskyňa a sauna

Doprajte si poriadny relax. V Hoteli Vestina *** na vás čaká neobmedzené wellness. Oddýchnite si v soľnej jaskyni za zvukov relaxačnej hudby.

Mikroklíma v soľnej jaskyni pomáha liečiť astmu a ochorenia horných dýchacích ciest. Pobyt v soľnej jaskyni sa tiež odporúča alergikom a ľuďom s kardiovaskulárnymi problémami.

Po soľnej jaskyni si zájdite rovno do sauny, ktorá zbaví vaše telo všetkých škodlivých toxínov. Môžete sa zúčastniť aj ozdravných rituálov proti únave alebo nachladnutiu s vôňou ovocia či eukalyptu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vladimíra B.)

Velice příjemný hotel s milým personálem. Snídaně formou bufetu s velkým výběrem pro každého, večeře výtečné. Kromě porouchané výřivky, vše uvedené ve voucheru k dispizici. S pobytem jsme byli velmi spokojeni a doporučujeme.

Vynikajúce (Jana J.)

Nedá se nic vytknout. Hotel čistý, wellness dle přání, strava vynikající a personál vstřícný. Krásné procházky, zvláště teď na podzim. Jen, když se vracíte za tmy, okolí je málo osvětlené, výjma hotelu.

Štandard (Pavla L.)

Nejhorší byly postele. Proleželé pružinové matrace. Čistota dobrá. Jídlo - pouze snídaně. Nic moc, na výběr ale uzeninu jsem vrátila, nevoněla moc čerstvě. Personál byl skvělý, pomohli mi přes FB řešit i ubytování, milí ochotní. Ale vracet se tam už nebudeme.