Üdülő sor 1., Zalakaros
Maďarsko

+36 93 920 103

info.zalakaros@parkinn.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Detský kútik
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,5 km

O ubytovaní

Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros **** sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mestečka Zalakaros. Známe kúpele s aquaparkom Zalakaros sú s hotelom priamo prepojené, a tak stačí za dokonalým relaxom prejsť iba pár krokov. Okolie ponúka veľa možností na výlety. Vydajte sa k brehom jazera Balaton (33 km) či do slávneho kúpeľného mesta Keszthely (40 km). Objaviť môžete tiež malebný Hévíz (30 km) s najväčším biologicky aktívnym termálnym jazerom na svete. Na výlet pešo alebo na bicykli sa môžete po značených trasách vydať rovno od hotela, napríklad ku zrúcanine hradu v mestečku Zalavár (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 26 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, fénom, žehličkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Užite si autentické maďarská jedlá, miestne špeciality i medzinárodnú kuchyňu v priestrannej, svetlej a útulnej reštaurácii s dvoma terasami. Reštaurácia ponúka stravovanie formou bufetu a to buď v rámci polpenzie či all inclusive. Pre najmenších hostí je pripravené špeciálne detské menu. Ochotný personál vám vyjde v ústrety aj v prípade špeciálnych požiadaviek. Ľahké občerstvenie alebo osviežujúci nápoj vám radi pripravia v niektorom z barov či kaviarní.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený so slávnym kúpeľným areálom Zalakaros, ktorého súčasťou je aj moderný aquapark. Nájdete tu letné termálne kúpalisko, kryté kúpele a vonkajšie aj vnútorné liečebné centrum. Celkovo sa tu nachádza 25 bazénov s rôznou teplotou liečivej vody. Samozrejmosťou je saunový svet s odpočivárňou. Dopriať si môžete niektorú zo širokej ponuky masáží či kozmetických procedúr. Ak vás počas zábavy či relaxácie prepadne hlad a smäd, môžete ich zahnať v niektorej z reštaurácií, barov či kaviarní. V kúpeľoch sa používa liečivá a termálna voda z viacerých prameňov s rôznymi teplotami. Zloženie termálnej vody v kúpeľoch Zalakaros je v Európe unikátne vďaka rozmanitosti a množstve minerálnych látok a stopových prvkov. Medzi jej účinky patrí zlepšenie fungovania krvného obehu, zmiernenie bolesti svalov a problémov pohybového ústrojenstva, zlepšenie stavu kĺbov a ďalšie. Súčasťou hotela je aj fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Počas pobytu si malí hostia užijú zábavu v detskom svete, ktorý je súčasťou kúpeľov. Pre väčšie deti je tu toboganový park. Ďalej je k dispozícii detská herňa.

Niečo naviac

V roku 2019 prešli priestory kúpeľov rekonštrukciou. Môžete sa tešiť na renovované termálne bazény, pohodlné relaxačné zóny, slnečnú terasu a úplne nový bazén so slanou vodu.