• Domáci maznáčik po dohode s penziónom

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Komfortné ubytovanie hneď pri termálnom kúpalisku

Penzión Quatro I. delí od kúpaliska len 500 m. Všetky izby penziónu sú vybavené minibarom, WiFi pripojením a televíziou aj s českými stanicami. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. Ak sa vám ale nechce prekonať ani tých pár metrov k vode, nezúfajte - pri Penzióne Quatro sa rozprestiera vonkajší bazén s terasou a lehátkami. Nájdete tu i altánok s grilom.

Penzióny Quatro II. a III. ležia vo vzdialenosti len 300 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Ani tu vám v pohodlných izbách nebude chýbať minibar, WiFi pripojenie ani televízia či samostatná kúpeľňa.

Nový penzión Quatro IV. vzdialený 250 metrov od termálneho kúpaliska sa nachádza v tichom prostredí pod lesom pri viniciach. V izbe máte naviac rýchlovarnú kanvicu a balkón vo forme terasy.

Penzióny Quatro vás každé ráno pohostia výdatnými raňajkami servírovanými formou bufetu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena R.)

Vše bylo na 100 % - výborné!

Skvelé (Květuše T.)

Ubytování slušné, dodali i přímotop. Snídaně v pohodě, milý personál. Jenom se mě nelíbilo, že v den příjezdu na vás nikdo nečeká a musí se telefonovat a čekat až dotyčný přijede. Adresa ubytování je špatná. Ul. uvedena na voucheru jako Podhájská a zatím je to Železniční i číslo bylo jiné. Nebylo komu to říct.

Vynikajúce (Romana Laštůvková L.)

Pro třídenní pobyt s každodenním koupáním je ubytování zcela dostačující, veškeré vybavení je funkční. Bufetová snídaně je nevídaný nadstandard a normálně se stravující člověk může ochutnat max. desetinu připravených dobrot!!