• Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 560 Kč/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Prvotriedne ubytovanie v kúpeľnom komplexe

Spa Resort Sanssouci **** je ubytovací kúpeľný komplex v Karlových Varoch. Ubytovaní budete v jednej z dvoch hlavných budov Blue House a Green House, ktoré sa pýšia kapacitou celkom 634 lôžok. Všetky izby sú zrekonštruované, moderne zariadené a nefajčiarske. Vnútri nájdete telefón, minibar, bezpečnostnú schránku a kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, fénom a hygienickými potrebami. Niektoré izby majú tiež balkón.

Vynikajúca kuchyňa a široké možnosti wellness

O vaše maškrtné jazýčky sa postarajú kuchári v reštauráciách Charleston, Melody a Opera, podávajú sa jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. V prevádzke sú tiež 2 kaviarne.

Svojich hostí si rezort rozmaznáva na kúpeľných a wellness procedúrach v Spa & Wellness centre Mercedes. Nájdete tu okrem iného bazén s chrličmi a masírovacími tryskami, vírivku, klasickú a parnú saunu. Hotel zamestnáva vyše 50 ľudí v liečebnom úseku - lekárov, fyzioterapeutov, masérov aj nutričného terapeuta. Tunajšie liečebné procedúry si teda užijete ako sa patrí.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr B.)

Úroveň hotelu vysoká - vše čisté. Obsluha vzorná, personál milý, nevtíravý, úslužný, přátelský. Zkrátka super.

Vynikajúce (DRAHOSLAVA F.)

K pobytu v hotelu Sansoussi Karlovy Vary není co dodat. V hotelu jsme byli s manželem již počtvrté a služby, personál, jídlo, balneo služby vše perfektní.

Vynikajúce (Ivan R.)

Vše bylo perfektní, vynikající gastronomie, ubytování, procedury, ochotný personál.