Užite si pobyt v luxusnom Saliris Resort - Spa & Konferencia Hoteli **** priamo prepojenom chodbou s termálnymi kúpeľmi s 1 900 m² vodnej plochy, 17 vnútornými aj vonkajšími bazénmi a soľným kopcom. Z izby tak môžete ísť rovno v župane a užívať si celodennú relaxáciu. Navyše vás čaká aj chutá polpenzia.

Kúpele Egerszálok Tip na výlet

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Luxus v kúpeľnom meste

Saliris Resort - Spa & Konferencia Hotel **** v maďarskom Egerszalóku je ideálny pre tých, ktorí chcú spojiť luxusný odpočinok s pobytom v termálnych kúpeľoch. Dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie, terasu, minibar, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, trezor, nastaviteľnú klimatizáciu, TV/SAT a WiFi.

Relaxujte v známych kúpeľoch

Kúpanie v unikátnych termálnych kúpeľoch si užije naozaj každý. Naviac sú s hotelom priamo prepojené 15metrovou chodbou, takže môžete z izby vyraziť rovno v župane.

  • Nájdete tu 17 bazénov s termálnou liečivou vodou s teplotou okolo 37 °C.
  • Nechýbajú ani detské bazény, zábavné prvky a šmýkačky.
  • Súčasťou kúpeľov je jedinečný soľný kopec, ktorý vznikol vyzrážaním soli z minerálnej vody.
  • Miestna liečivá voda je vhodná napríklad pre ľudí s ochoreniami pohybového aparátu, kardiovaskulárnymi chorobami a psoriázou.
  • Za príplatok môžete využiť aj Saunový svet.

Gastronómia aj zábava

Tradičné maďarské jedlá sa v miestnej reštaurácii snúbia s modernou medzinárodnou kuchyňou. Hotelové špeciality sa pripravujú len z najčerstvejších lokálnych surovín, kuchársky tím naviac berie ohľad na sezónnosť potravín.

Hotel myslí aj na deti. Okrem vonkajšieho detského ihriska a kvalitných animačných programov ponúka herňu pre deti do 6 rokov na prvom poschodí, na druhom ponúka šípky alebo stolný futbal pre vaše staršie deti.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel ****

Forrás u. 6., Egerszalók
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok cca 25,4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpelov
15 m
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Údolie krásných žien

Víno, ženy a spev, to patrí k sebe. Navyše, pre milovníkov vína je len málo miest na svete tak lákavých ako Údolie krásnych žien v Egeri. Môžete prejsť nespočetné množstvo pivníc a ochutnať tie najlepšie maďarské vína vrátane miestnej špeciality - "býčej krvi". Gurmánsky zážitok dopĺňa pohodová atmosféra a malebné okolie.

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.