Polanica-Zdrój Tip na výlet

Kúpeľné mesto láka k prechádzkam po pokojnom parku plnom záhonov s kvetmi a krásnymi fontánkami a k zastaveniam v romantických altánkoch. Miestna kúpeľná architektúra je inšpirovaná nemeckými domami a v parku nechýbajú ani obrie šachy. Zhodou okolností sa práve tu od roku 1963 každoročne koná špičkový šachový turnaj. V meste vyvierajú liečebné pramene, okolo ktorých boli vybudované liečebné strediská zameriavajúce sa na srdcové, žalúdočné a pohybové ochorenia.

Luxusné ubytovanie v kúpeľnom meste

Centrum pre zdravie a odpočinok Nowy Zdroj sa nachádza v pokojnom kúpeľnom meste Polanica-Zdrój a poskytuje luxusné ubytovanie a prostredie na relaxáciu. Izby sú ladené do teplých optimistických farieb a vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom, TV LED, telefónom a WiFi. K dispozícii je vždy balkón alebo terasa.


Na portáli Booking.com získalo centrum skvelé hodnotenie 8,4 z 10. Hostia sú veľmi spokojní ako so službami hotela a miestnym personálom, tak aj s čistotou ubytovania.


Posilníte sa vďaka polpenzii formou bufetu v hotelovej reštaurácii, kde dbajú na ekológiu a v ponuke majú aj stravu pre vegetariánov, vegánov a ľudí s bezlepkovou diétou. K jedlám máte aj nápoje zdarma.

Wellness a liečebné procedúry

Hotel má tiež vlastné wellness centrum. Čaká vás bazén, vírivka, sauna a fitness.

Zvoliť si môžete ale aj balíček s procedúrami a z dovolenky sa vrátite ako znovuzrodení. Je na vás, či sa necháte zlákať perličkovým kúpeľom a rašelinovými zábalmi, alebo si zájdete na magnetoterapiu, lymfodrenáž alebo lokálnu kryoterapiu.

Každá z procedúr pôsobí pozitívne na inú časť vášho tela. Odborný personál vám s výberom a priebehom procedúr ochotne poradí.

Hotel Nowy Zdroj

Zdrojowa 34a, Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 74 306 7676

recepcja@nowyzdroj.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 17 €/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpelov
0,5 km
Zastávka
0,9 km

Tipy na výlet

Ladek-Zdrój

Poľské kúpele Ladek-Zdrój majú bohatú 750 ročnú tradíciu a patria k najstarším kúpeľom v celej Európe. Kúpele sa pýšia svojimi liečivými prameňmi, ktoré obsahujú radón. Nájdete ich v krásnej oblasti Zlatých hôr. Návštevníci kúpeľov si doprajú kúpele, ktoré majú veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým sú potom nápomocné pri kôrnatení tepien či nedokrvení organizmu.

Kudowa Zdrój

Viac ako 650 rokov staré kúpele Kudowa, ktoré nájdete na poľskej strane kladského pohraničia, patria medzi najobľúbenejšie poľskej rezorty. Navštívte toto mesto a pokochajte sa krásnou kúpeľnou architektúrou, kolonádou, parkami a pavilónom s liečivými prameňmi. Ďalej tu nájdete tiež výborné reštaurácie, obchodíky a aquapark. Na ďalší výlet sa potom vydajte do kostnice Kaplica Czaszek alebo vtáčie minizoo.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.