Polanica-Zdrój Tip na výlet

Kúpeľné mesto láka k prechádzkam po pokojnom parku plnom záhonov s kvetmi a krásnymi fontánkami a k zastaveniam v romantických altánkoch. Miestna kúpeľná architektúra je inšpirovaná nemeckými domami a v parku nechýbajú ani obrie šachy. Zhodou okolností sa práve tu od roku 1963 každoročne koná špičkový šachový turnaj. V meste vyvierajú liečebné pramene, okolo ktorých boli vybudované liečebné strediská zameriavajúce sa na srdcové, žalúdočné a pohybové ochorenia.

Luxusné ubytovanie v kúpeľnom meste

Centrum pre zdravie a odpočinok Nowy Zdroj sa nachádza v pokojnom kúpeľnom meste Polanica-Zdrój a poskytuje luxusné ubytovanie a prostredie na relaxáciu. Izby sú ladené do teplých optimistických farieb a vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom, TV LED, telefónom a WiFi. K dispozícii je vždy balkón alebo terasa.


Na portáli Booking.com získalo centrum skvelé hodnotenie 8,4 z 10. Hostia sú veľmi spokojní ako so službami hotela a miestnym personálom, tak aj s čistotou ubytovania.


Posilníte sa vďaka polpenzii formou bufetu v hotelovej reštaurácii, kde dbajú na ekológiu a v ponuke majú aj stravu pre vegetariánov, vegánov a ľudí s bezlepkovou diétou. K jedlám máte aj nápoje zdarma.

Wellness a liečebné procedúry

Hotel má tiež vlastné wellness centrum. Čaká vás bazén, vírivka, sauna a fitness.

Zvoliť si môžete ale aj balíček s procedúrami a z dovolenky sa vrátite ako znovuzrodení. Je na vás, či sa necháte zlákať perličkovým kúpeľom a rašelinovými zábalmi, alebo si zájdete na magnetoterapiu, lymfodrenáž alebo lokálnu kryoterapiu.

Každá z procedúr pôsobí pozitívne na inú časť vášho tela. Odborný personál vám s výberom a priebehom procedúr ochotne poradí.

Hotel Nowy Zdroj

Zdrojowa 34a, Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 74 306 7676

recepcja@nowyzdroj.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 17 €/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,9 km