Pobyt v Polanica Zdrój

Kúpeľné mesto Polanica Zdrój pozýva na prechádzky po parkoch s krásnymi fontánami a romantickými altánkami. Miestna kúpeľná architektúra je inšpirovaná nemeckými domami, no najvyhľadávanejšie sú tu liečebné pramene, ktoré pomáhajú pri srdcových, žalúdočných aj pohybových ochoreniach.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Prechádzky po kúpeľnom parku medzi altánkami a odpočinok v relaxačných bazénoch a počas procedúr si užijete nielen v našich kúpeľných mestách. Vydajte sa za pohodou v slávnych kúpeľoch do susedného Poľska, len 17 km od hraníc s Českom. Na úpätí Stolových hôr sa nachádzajú viaceré známe kúpeľné mestá, medzi ktorými návštevníci vyhľadávajú najmä kúpele Polanica Zdroj.

Termálna voda, procedúry aj lyžovačka už na vás čakajú

Centrum kúpeľného mestečka Polanica Zdroj tvorí rozsiahly kúpeľný park, ktorý priamo susedí s budovami kúpeľov. Po prechádzke po krytej kúpeľnej promenáde s vyvierajúcimi prameňmi, ktoré sa využívajú aj na pitnú kúru, sa tak môžete vydať priamo za oddychom v termálnej vode. Tunajšie liečebné pramene sa využívajú na liečbu srdcových, žalúdočných aj pohybových ochorení. Užijete si tu tiež odpočinok od každodenných starostí, nové sily tak načerpáte napríklad počas kúpania v bazénoch alebo počas procedúr. Na odpočinok sa môžete tešiť tiež do wellness centra.

Okolie Stolových hôr je v zime vyhľadávané lyžiarmi, bežkármi i snowboardistami. Aj aj vy holdujete zimným športom, vydajte sa do Polanice Zdrój na lyžiarsky pobyt a užite si lyžovačku v miestnych komornejších, no o to pohodovejších lyžiarskych strediskách. Medzi tie najobľúbenejšie patria Skiareál Zieleniec, Skiresort Szczyrk či Skiareál Jodl. Uvidíte, že po lyžovačke nie je nič lepšie, ako si odpočinúť v horúcej saune alebo vírivke.