Park Wodny Aqua Zdroj Tip na výlet

Ak si chcete zaplávať alebo si len tak oddýchnuť, Park Wodny Aqua Zdroj je to pravé pre vás. Vnútorný plavecký bazén je dlhý 25 metrov a je vytvorený v súlade s pravidlami najvyšších svetových plaveckých súťaží, takže sa v ňom môžete cítiť ako ozajstní profesionálni športovci. Vnútorný rekreačný bazén je potom vybavený rôznymi atrakciami a vodnými tryskami, deti určite potešia tri rôzne dlhé tobogany. Otvorené je každý deň od 6:00 do 22:00 hodín, dospelých vstup na dve hodiny stojí okolo 20 zł (asi 5 €).

Viac informácií

Pobyt v hoteli snov

Hotel Piotr *** SPA & Wellness vás nadchne svojou eleganciou a všestranným vybavením. Či už prídete relaxovať a užívať si sladké ničnerobenie, alebo chcete prežiť aktívnu dovolenku, práve ste našli ideálne zázemie.

Komplex disponuje celkom 27 izbami so sociálnym zariadením, LCD TV a internetom. Hotel je síce nefajčiarsky, avšak dve izby disponujú terasou, kde si svoju malú oslavu života smiete v pokoji a úplne legálne vychutnať.

O stravovanie sa postará hotelová reštaurácia Magdalenka s priam kráľovskou atmosférou, kde si pochutnáte na polpenzii. Raňajky sa budú podávať formou bufetu, k večeri vám miestny personál naservíruje menu s dvoma chodmi.

Relaxujte vo wellness zóne

Po celý deň máte k dispozícii hotelové wellness, ktoré zahŕňa rekreačný bazén, vírivku, fínsku a parnú saunu. Teda všetko pre uvoľnenie stresu preč z vášho tela. Ak potrebujete svaly rozhýbať o niečo viac, zavítajte do posilňovne.

Pretože hotel toho ponúka omnoho viac, dostanete ako súčasť balíčku tiež 10% zľavu na kolky, biliard, relax v soľnej jaskyni a masáž od profesionálnych masérov. Je len na vás, čo si vyberiete.

Aby ste všetko stihli, môžete tu pobudnúť až 8 dní. Hotel sa nachádza v meste Boguszów-Gorce len 20 minút jazdy od hraníc s Českou republikou.

Hotel Piotr *** Spa & Wellness

Tadusza Kosciuszki 4, Boguszow-Gorce
Poľsko

+48 74 886 74 21

info@hotelpiotr.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdialenosť od kúpelov
10 m
Zastávka
0,6 km
Zjazdovka
11,4 km

Tipy na výlet

Zrúcanina hradu Radosno

Pre všetkých milovníkov histórie a historických budov bude určite zaujímavým zážitkom pozrieť si zrúcaninu hradu Radosno v Dolnom Sliezsku. Hrad predtým slúžil na obranu hraníc, ale aj ako strážne miesto významnej obchodnej cesty, ktorá okolo neho v stredoveku viedla. Za vlády Jagelovcov však hrad schátral a tak sa dodnes zachovali len ruiny a časti veží.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.

PODZEMNÉ MESTO OSÓWKA

Podzemné mesto Osówka v poľských Sovích horách kúsok od českých hraníc začalo vznikať v roku 1943 ako najrozsiahlejšie Hitlerovo tajné sídlo. Práce boli zastavené v roku 1945 kvôli príchodu červenej armády. Dnes, po novom otvorení a nevyhnutnej rekonštrukcii priestorov môžete vidieť 1 500 metrov podzemných chodieb, hál a bunkrov obohatených o zaujímavé expozície, ktoré uchvátia nielen milovníkov histórie. Návštevnícke centrum pri objekte ponúka reštauráciu, audiovizuálnu sieň, parkovisko pre 100 vozidiel a malé detské ihrisko. Otváracia doba podzemného mesta je 10: 00-18: 00 hodín v sezóne od apríla do októbra a 10: 00-16: 00 hodín od novembra do marca. V ponuke sú tri trasy, vstupné na každú z nich sa pohybuje okolo 20 zł (asi 5 €).