Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Užite si 6 dní veľkonočných prázdnin naplno

Oslávte tento rok príchod jari a veľkonočné sviatky netradične. Rozbehnite sa za Veľkonočným zajačikom do Rakúska alebo za práve sa prebúdzajúcou prírodou Česka. Jarné pobyt si samozrejme užijete aj v krásnej slovenskej prírode!
Užite si 6 dní veľkonočných prázdnin naplno

Veľkonočné prázdniny budú tento rok od štvrtka 1.4.2021 do utorka 6.4.2021. Keď si na Zelený štvrtok a v utorok vezmete dovolenku, budete mať rovnako dlhé voľno ako vaše deti. Neseďte teda doma a oslávte príchod jari a veľkonočné sviatky aktívne!

Velikonoce

Spravodlivý Veľkonočný zajačik v Rakúsku

Máte doma dievčatká, ktoré sa každoročne zlostia, čo je to za nespravodlivosť, že veľkonočnú výslužku dostávajú len chalani? Choďte do Rakúska alebo Nemecka za Veľkonočným zajačikom. Chlapci aj dievčatá v týchto krajinách si môžu byť každú Veľkú noc istí tradičným hľadaním vajíčok a výslužkou Osterhase čiže Veľkonočného zajačika. Miesto jarného lyžovania v Alpách sa samozrejme môžete vypraviť i na veľkonočné trhy, sprievody a kresťanské i skôr ľudové slávnosti.

 • Pre deti: z rapkáčov, ktoré sa predávajú na veľkonočných trhoch, budú vaše ratolesti nadšené. Pre seba si k nim ale prikúpte vaječný likér
 • Pre vás: v Rakúsku sa traduje, že zjesť vajcia, ktoré zniesla sliepka na Zelený štvrtok, prináša šťastie. Z raňajkového bufetu teda odporúčame starostlivo vyberať.

Spoznajte veľkonočné zvyky našich susedov, viac sa o nich dočítate tu.

Veľká noc

Veľkonočné animácie pre deti a tradičná oblievačka

Spoznajte krásy východného Slovenska. V Hoteli Plejsy pre vás na Veľkú noc pripravili špeciálny veľkonočný program. Okrem zábavy na detskom ihrisku, v detskom kútiku, herni a samozrejme v bazéne sa vaše deti vybláznia tiež pri veľkonočných animáciách.

Za práve sa prebúdzajúcou prírodou v Česku sa môžete vydať napríklad do Jeseníkov alebo Krušných hôr, kde bol banícky región Erzgebirge/Krušnohorie v lete 2019 zapísaný na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Tradičnú slovenskú oblievačku si môžete dopriať pri jarných pobytoch v blízkosti termálov napríklad v Podhájskej alebo v Bešeňovej. Relaxácia v bazénoch s termálnou vodou bude rozhodne väčšine žien aj malých slečien sympatickejšia než veľkonočné polievanie studenou vodou.

 • Pre deti: v aquaparkoch Tatralandie a Bešeňová pripravujú ako zvyčajne na Veľkú noc zábavné tematické programy pre najmenších
 • Pre vás: navštívte tiež Vlkolínec (UNESCO) - najzachovalejšiu a najkomplexnejšiu osadu na Slovensku neďaleko Bešeňovej

Autor článku:

Objavujte Slovensko s Travelkingom

Vyberajte z jedinečných a overených pobytov

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK