Wellness pobyty

Hoďte starosti za hlavu a vyrazte na wellness pobyt, ktorý si maximálne užijete. Tešíte sa na hotelový bazén, túžite po relaxačnej masáži, alebo ste milovníkmi saunovania? Ponuka wellness pobytov je naozaj široká, vyberie si každý.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Medzi wellness pobyty sa radia ponuky takých hotelov, penziónov a iných zariadení, ktoré ponúkajú v cene balíčka niektorú z wellness výhod. Najčastejšie ide o vstup do bazéna alebo sauny, k ďalšiemu vybaveniu môže patriť vírivka, soľná jaskyňa alebo relaxačná miestnosť. Fantázii sa ale medze nekladú, a tak môžete naraziť aj na hotely s luxusnými wellness centrami, kúpeľmi alebo rovno celým aquaparkom.

Kam na parádny wellness pobyt?

Za luxusným hotelovým wellness vyrazte do Maďarska, v cene balíčka nájdete často neobmedzený vstup do bazénov, víriviek a saunového sveta a mnohokrát aj vstupenku do miestnych kúpeľov. Ubytovanie v komfortnej izbe je samozrejmosťou. V Poľsku si užijete wellness pobyty často spojené s horskou turistikou alebo môžete zamieriť do niektorého kúpeľného mesta. A čo relaxácia s výhľadom na Alpy? Zamierte do Rakúska.

Zabudnúť nemôžeme ani na české a slovenské wellness pobyty. V Jeseníkoch sa môžete vykúpať v sudovom thermal parku, v Poděbradoch vás čaká privátne wellness priamo na zámku a v Karlových Varoch si vyberiete z mnohých skrášľujúcich procedúr. Na Slovensku môžete ísť z izby priamo do bazénov Thermalparku alebo sa ubytovať v hoteli s jaskynným bazénom. Tým ale zoznam zďaleka nekončí, stačí sa pozrieť na našu aktuálnu ponuku.

Ako si ešte viac užiť dovolenku?

Ku skvelému pobytu za príjemnú cenu a dobrému jedlu pridajte rozmaznávanie pri najrôznejších procedúrach. Veľa hotelov ponúka procedúry priamo v cene balíčka, prípadne vám poskytne zľavu na objednanie podľa vášho výberu. A na čo sa môžete tešiť? Najčastejšie sa objavuje klasická masáž, masáž lávovými kameňmi alebo najrôznejšie zábaly. Vyskúšať môžete aj oxygenoterapiu a rôzne inhalácie pre lepšie dýchanie alebo uhličité, pivné či vínne kúpele.

Relaxácia lacno a bez výčitiek

Raz za čas si každý z nás zaslúži relaxačný wellness víkend. My sa postaráme o to, aby ceny pobytov zostali nízko, a aby bol výber stále široký. Odpočinok si môžete dopriať vo dvojici i s celou rodinou, vyberáme pre vás romantické wellness pobyty aj pobyty, ktoré môžete absolvovať s deťmi.