Užite si príjemný zážitok v Grand Hoteli *** Třebíč, čaká vás lahodná polpenzia, bazén s masážnymi tryskami a možnosť sauny i vírivky. Hotel sa nachádza v centre, blízko pamiatok UNESCO.

O ubytovaní

Grand Hotel *** je zrekonštruovaný kongresový hotel v historickom centre Třebíča. Blízko to teda budete mať ku všetkým pamiatkam, nielen k tým UNESCO. Za návštevu jednoznačne stojí komplex Bazilika sv. Prokopa-Valdštejnský zámok-předzámčí. Za zimnými radovánkami sa potom vydajte necelé 2 km za mesto do Ski areálu Baby Třebíč - Pod Kostelíčkem alebo si to namierte po jednej z mnohých bežeckých stôp.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 100 izieb, ktoré sú prevažne dvojlôžkové a majú možnosť prístelky. Každá izba má LCD televízor, trezor, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii Elipso si vychutnáte polpenziu, ale zájsť si sem môžete aj na kávu a dezert. Počas svojho pobytu budete môcť ochutnať špeciality mnohých svetových kuchýň, ale hlavne tej českej.

Kde budete relaxovať?

Za parádnym oddychom sa vydajte do Relax Centra s bazénom s protiprúdom a masážnymi tryskami, saunou a vírivkou až pre sedem osôb.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je aj bowling s niekoľkými dráhami. O zábavu teda budete mať postarané večer alebo počas daždivých dní.

Grand Hotel *** Třebíč

Karlovo náměstí 5 , Třebíč
Česká republika

+420 568 848 560

info@grand-hotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc (malé plemená), 300 Kč/noc (veľké plemená) po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
1,5 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Třebíč Tip na výlet

Ak plánujete potulky po Česku, rozhodne by ste nemali minúť Třebíč , ktorý sa pýši vzácnymi historickými kúskami aj tretím najväčším námestím u našich susedov. Toto mesto plné pamiatok UNESCO sa nachádza na západe Moravy, v juhovýchodnom cípe kraja Vysočina. Má veľmi bohatú históriu, jeho počiatky siahajú až k roku 1101.

Čo patrí medzi skvosty Třebíča?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámocký areál (Valdštejnský zámok-předzámčí)
  • Benediktínsky kláštor

Určite nevynechajte ani Židovskú štvrť, Zadnú synagógu, Dom Seligmanna Bauera, Karlovo námestie, Mestskú vežu a Veterný mlyn.

Třbíč má čo ponúknuť aj pokiaľ ide o prírodu a odpočinok - nachádza sa v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Za relaxáciou zamierte do bazéna či Riečnych kúpeľov Polanka.

Viac informácií
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna Třebíč
Jihlava