O ubytovaní

Rodinný Hotel Alpenblick ***, ktorý prevádzkuje už tretia generácia pôvodných majiteľov, leží v Národnom parku Vysoké Taury v obľúbenom kúpeľnom meste Bad Gastein. Užijete si tu nádherný výhľad do údolia Gastein aj skvelý odpočinok v spojení s turistikou. Horský vzduch, termálna voda, čo viac si priať? V lete sa nechajte vyviezť lanovkou Graukogel do výšky cca 2 000 metrov a odtiaľ sa vydajte na ľahšie túru napríklad na Hüttenkogel, ak vás láka niečo náročnejšie, vyrazte na Redsee. Raj na zemi tu objavia cyklisti, a to v podobe Alpe-Adria-Radweg, ktorá vedie nádhernými scenériami. Na relax využite termálne kúpele v skalách Felsentherme s vonkajším bazénom a saunou. V zime zasa nesmiete pohrdnúť lyžovaním v parádnom ski areáli Bad Gastein, termálnymi kúpeľmi Alpentherme alebo jazdou na saniach ťahanými psami vo Sportgastein.

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie vo dvojposteľových izbách s TV, telefónom, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC. Väčšina izieb má tiež balkón s výhľadom do krajiny.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu. Trojchodové večere si potom vyberiete z menu, jeden z variantov je vždy vegetariánsky a ponúknuť sa môžete aj zo šalátového bufetu.

Kde budete relaxovať?

Relaxáciu si môžete neobmedzene dopriať vo vonkajšom bazéne, ktorý je napustený termálnou vodou, takže sa v ňom môžete kúpať po celý rok. Vonku si vyskúšate tiež Kneippov chodník a samotná záhrada obklopujúca hotel vo vás vyvolá pocit pokoja. Vo wellness je vám k dispozícii fínska sauna, parná sauna a infra kabína. Relaxovať budete s výhľadom na okolité svahy.