V Hunguest Hotel Répce GOLD **** v kúpeľnom meste Bük prežijete luxusnú dovolenku. Do termálnych kúpeľov sa dostanete z hotela priamou chodbou, užijete si aj hotelové wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Tešte sa tiež na vynikajúcu polpenziu.

Luxusné ubytovanie s prístupom do kúpeľov

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v kúpeľnom meste Bük na úpätí rakúskych Álp a ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie a služby. Túžite po pohodlí a relaxe? Vydajte sa práve sem.

Čaká vás ubytovanie v nefajčiarskych izbách so sprchou alebo vaňou, väčšina izieb má aj balkón. Po celú dobu pobytu si vychutnáte raňajky a večere formou bufetu. V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na maďarskú i medzinárodnú kuchyňu, vyberie si teda naozaj každý.

Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom

Veľkou prednosťou hotela je chodba, ktorá ho priamo prepája s termálnymi kúpeľmi Bük. Môžete sa preto už na izbe obliecť do županu a vyraziť si užívať liečivú vodu a osviežujúce procedúry. V cene balíčka máte vstup do prvej a druhej zóny z troch zón kúpeľov. Areál kúpeľov ponúka celkom 33 bazénov s plochou viac než 5 200 m², liečivú termálnu vodu s teplotou 32 - 38 °C, detský bazén, plytký bazénik s atrakciami.

Relax vďaka neobmedzenému wellness

Dokonalý relax poskytuje aj samotný hotel vo svojom wellness centre. Zaplávajte si v bazéne, uvoľnite sa vo vírivke, parnej kabíne alebo v niektorej zo sáun. Wellness je otvorené po celý deň.

Ponukou wellness a kúpeľmi rozmaznávanie v Hunguest Hotel Répce GOLD **** nekončí. Za poplatok môžete zájsť do kaderníctva, na masáž alebo manikúru. Pre vašu zábavu je k dispozícii biliard, stolný tenis alebo miestnosť s X-boxom. Nuda vás na dovolenke v maďarskom Büku rozhodne nestretne.

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.

Hunguest Hotel Répce GOLD ****

Európa út 3., Bük
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,14/5
Celkom 7 hodnotení