• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenka na juhu Slovenska blízko obľúbených kúpeľov

Užite si liečebný pobyt v kúpeľnom meste Dudince, ktoré si svoju popularitu získalo vďaka výnimočne liečivej vode. Ubytovaní budete v hoteli Flóra, ktorý vďaka svojim bohatým skúsenostiam patrí k vyhľadávaným hotelom pre ozdravné a wellness pobyty.

V hoteli Flóra panuje veľmi príjemná rodinná atmosféra. Ubytovanie ponúka v izbách, ktoré sú moderne vybavené - TV/SAT, chladnička, balkón a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha).


Zákazníci Travelkingu si nemôžu vynachváliť príjemný a ochotný personál a bohatú stravu.


Odpočinok v bazénoch priamo v hoteli

Pre hostí je k dispozícii vstup do bazéna s teplotou vody 28 °C. Je tu tiež sedací bazénik s teplotou vody 36 °C a letnou terasou. Za príplatok je možné relaxovať tiež v saune alebo si objednať rôzne masáže a procedúry.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jozef ?.)

Super pobyt, nepáčilo sa mi ako chodia hostia na stravu, nekultúrne oblečený, strava super.

Vynikajúce (René S.)

Hotel Flóra na první pohled sice nepůsobí honosně, ale je na dobré úrovni, hezké a čisté ubytování, velmi dobrá kuchyně, jakož i lázeňské služby a krásný bazén s lehátky. Skutečně výborné podmínky pro odpočinek a léčbu pohybového ústrojí. Dudince jsou malé lázeňské městečko s upraveným parkem a možností procházek. Pokoje jsou hezké, dostatečně velké s balkonem. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře se podávají z předem vybraných jídel, vždy je dobře zásobený zeleninový pult. Personál je vstřícný a ochotný. Doporučuji pro léčbu a oddych.

Skvelé (Marian S.)

Procedúry v hoteli na slušnej úrovni. Chutná strava, ochotný personál. Bazén do 21 hod.