Hotel Panorama ***+ (Balatongyörök)

Hotel Panorama ***+ (Balatongyörök)

Petőfi u. 5., Balatongyörök
Maďarsko

+3630552-1632

info@hotelpanorama.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 1 200 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,3 km
Zástavka
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Panorama ***+ sa nachádza v letovisku Balatongyörök na severnom brehu Balatonu a ponúka prekrásny výhľad na jazero. Priamo pred budovou leží súkromná hotelová pláž. Úchvatné okolie "Maďarského mora" môžete objavovať pri výletoch po mnohých turistických trasách. V neďalekom malebnom mestečku Keszthely (8 km) môžete navštíviť nádherný zámok Helikon a niekoľko zaujímavých múzeí, napríklad jazera Balaton, marcipánu či vozov Cadillac. V Hévíze (15 km) zase lákajú termálne kúpele umiestnené na jedinom biotermálnom jazere na svete alebo vychýrené farmárske trhy. Obľúbenými cieľmi turistov sú ďalej napríklad Prírodná rezervácia jazera Kis-Balaton (30 km), byvolia farma Kápolnapuszta (35 km) alebo hrad Sümeg (25 km), z ktorého je fantastický výhľad na Balaton a jeho okolie.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Väčšina izieb má balkón. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, satelitná televízia, chladnička a telefón.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si každé ráno pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Ak vás cez deň prepadne hlad či chuť, je možné objednávať si pokrmy zo stáleho jedálneho lístka. Večere pre hotelových hostí majú tiež formu bufetu, ktorého súčasťou je aj šalátový bar a pestrá ponuka dezertov. Obľúbený nápoj si môžete dať v hotelovom bare, ktorý je k dispozícii non-stop.

Kde budete relaxovať?

Oázou pokoja a odpočinku je hotelové wellness. Nájdete tu vnútorný bazén, vírivku a nebudú vám chýbať ani sauny (fínska, infra a parná). Súčasťou je tiež slnečná terasa, ktorá priamo nabáda na ničím nerušený relax. Pre aktívnych jedincov je k dispozícii fitness.

Cestujete s deťmi?

Veľa hier a zábavy si deti užijú vo vnútornej herni a na vonkajšom ihrisku.