Hauptstraße 2, Payerbach
Rakúsko

+43 2666 / 52 430

hotel@payerbacherhof.at

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 12 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
100 m
Aquapark
0,2 km
Zjazdovka
18 km

O ubytovaní

Poloha Hotela Payerbacherhof *** Superior je úplne výnimočná. Leží v nádhernom prostredí rakúskych hôr, na úpätí pohoria Raxalpe, kúsok od rieky Schwarza a len asi hodinu jazdy autom od Viedne. Za letnými zážitkami to odtiaľto budete mať naozaj kúsok, priamo od hotela sa môžete vydať na dve krásne túry, k domu Knofeleben a cez Kreuzberg trail k známej chate Looshaus. Za oddychom vyrazte napríklad do Linsberg Asia (30 km) a za históriou na zámok Wartholz (3 km). Špecialitou je tunajšia Pferdewelt Reichenau (4 km), čiže Svet koní a poníkov, kde sa skvele zabavia ako deti, tak aj dospelí. V zime rozhodne zavítajte do 18 km vzdialeného lyžiarskeho strediska Semmering alebo 25 km vzdialeného Stuhleck.

Kde budete spať?

Izby sú vybavené satelitnou televíziou, WiFi, telefónom, písacím stolom a stoličkami, vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Hotel je vhodný aj pre dovolenku s rodinou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii na vás čaká nielen chutná polpenzia s raňajkami (7:00 - 10:00 hodín) a večerami (18:30 - 20:00 hodín), ale predovšetkým kreatívny tím kuchárov a čerstvé miestne suroviny. Ingrediencie pre lokálne špeciality, ktoré ochutnáte, pochádzajú priamo od okolitých farmárov.

Kde budete relaxovať?

Po celodennom výlete oceníte miestnej wellness centrum zariadené v príjemných svetlých farbách. Odpočívať môžete v rozmernej vírivke plnej horúcej vody, vo fínskej či bio saune alebo v relaxačnej miestnosti s lehátkami.