O ubytovaní

Penzión Baďo **** v Starej Lesnej je ideálnym miestom pre vašu dovolenku, kde si užijete najmä turistiku a prekrásnu prírodu. Tatranská Lomnica leží len 5 km od penziónu, vďaka čomu budete mať na dosah Lomnický štít, Ski múzeum aj bobovú dráhu. Okrem nádherných turistických cieľov v podobe stúpaní na okolité vrcholy skúste napríklad 7 km vzdialenú lanovku na Hrebienok, Astronomický náučný chodník (1,1 km), zabaviť sa v Tricklandii (6,3 km ), spoznať Kežmarský hrad (13,8 km) a oddýchnuť si v AquaCity Poprad (14 km).

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej z dvoj, troj alebo štvorlôžkových izieb s manželskými posteľami alebo oddelenými lôžkami. Všetky sú vybavené satelitným televízorom a WiFi pripojením, nechýba samostatná kúpeľňa s o sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne nechýba presklená reštaurácia, v ktorej si pochutnáte na domácej slovenskej strave. Príjemné posedenie si užijete aj v kaviarni. Večer si môžete spríjemniť vínom.

Kde budete relaxovať?

Oddych si doprajte vo vírivke pre 2 osoby, následne sa zohrejte vo fínskej saune pre 4 osoby.

Cestujete s deťmi?

Na deti tu čaká detský kútik s množstvom hračiek a farbičiek, kde sa zabavia nielen počas upršaných dní. Cez dni plné slnka sa vybláznia na vonkajšom ihrisku s drevenými preliezkami, šmýkačkami aj hojdačkou.

Niečo naviac

Ak sa ani na dovolenke nechcete vzdať cvičenia, navštívte fitness centrum s kardio zónou priamo v penzióne.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva T.) ( - Česko)

Rodinný penzion,ochotný personál vše ok!

Vynikajúce (Oto G.) ( - Slovensko)

Penzión Baďo je príjemný penzión s veľmi ochotnými majiteľmi. Určite sa ešte vrátime.

Dobré (Andrea S.) ( - Česko)

V hotelu jsme se cítili jako v rychlíku, snídaně 8 - 8,30, večeře 18 - 18,30. Pokoj opravdu malý, téměř žádné soukromí. V sezóně to v Tatrách vypadá jako na Václaváku, všude fronty, davy lidí. Doporučuji jezdit mimo sezónu, pokud chcete aspoň trochu klidu.