• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Luxusné izby Penziónu Heléné

Penzión Heléné dopraje svojim hosťom tú najlepšiu starostlivosť. Všetky interiéry hotela vrátane izieb sú klimatizované.

Ubytovaní budete v novozrekonštruovaných izbách Classic (dvojlôžkové) alebo v nových luxusných izbách Deluxe (dvojlôžkové až štvorlôžkové). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, sú vybavené televízorom a kuchynským kútom s chladničkou a využiť môžete aj vlastný balkón.

Gurmánsky zážitok

Penzión má vlastnú reštauráciu, ktorá je vzdialená 100 m a je umiestnená v jednej z najstarších budov mesta Veľký Meder. Čaká vás nezabudnuteľný gurmánsky zážitok, a to všetko v štýlovom interiéri. Vychutnáte si raňajky a večere, ktoré sa tu podávajú formou švédskych stolov či servírované (podľa obsadenosti).

Kuchári reštaurácie Heléné kladú predovšetkým dôraz na bohatosť chutí a kvalitu použitých surovín. Milovníkov kvalitného vína iste poteší aj miestna vinotéka, ktorá sa nachádza hneď vedľa reštaurácie.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Hynek B.)

Penzion Heléné je pěkně situovaný, strava moc dobrá, ale chybělo alespoň nějaké ovoce u snídaně. Ubytovaní standard, ale postele dost vrzají, až jsem se bal v noci otočit, abych manželku nevzbudil. Personal i majitel velmi ochotný a milý.

Vynikajúce (Michaela V.)

Krásné prostředí, vše odpovídalo nabídce.

Vynikajúce (Martina F.)

Pobyt odpovídal popisu, jen vířivka nefungovala. Dostali jsme větší pokoj za menší doplatek, protože majitel potřeboval menší pro někoho jiného. Bylo to samozřejmě po domluvě. Majitel vstřícný, strava dobrá.