Břeclavská 630, Valtice
Česká republika

+420 777 739 990

recepce@penzion-siesta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
81 m

O ubytovaní

Penzión Siesta sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Valtíc na južnej Morave a môže sa chváliť svojou skvelou polohou. Do centra mesta je to len cca 1 km a k Valtickému zámku rovnako. V okolí vás ďalej poteší Kolonáda na Reistně (3,5 km) či pamiatky ako Minaret (10,5 km) alebo Janův hrad (13 km). Brno je vzdialené 30 minút jazdy a na najbližšie golfové ihrisko v rakúskom meste Poysdorf to budete mať len 8 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z priestranných, klimatizovaných izieb so satelitným TV s plochou obrazovkou, minibarom, posedením a kompletne vybavenou vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Penzión nemá vlastnú reštauráciu, kde by ste sa naobedovali alebo navečerali, každé ráno sa tu však podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Súčasťou Penziónu Siesta je tiež vínna pivnica.

Kde budete relaxovať?

V lete je hosťom k dispozícii sezónny bazén.

Cestujete s deťmi?

Deťom je pred penziónom k dispozícii detské ihrisko.

Niečo naviac

Môžete si tu zapožičať bicykle, zahrať si šípky alebo stolný tenis. Personál vám zaistí sprievodcovské služby po pamiatkach Lednicko-valtického areálu pešo či na bicykli, cyklovýlety spojené s ochutnávkou vín či ďalšie gastro akcie.