Csabai út 36, Miskolctapolca
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,3 km
Zástavka
0,4 km

O ubytovaní

Penzión Tapolca Fogadó *** sa nachádza v meste Miskolc iba 1 200 metrov od kúpeľov Miskolc Tapolca. Tu sa môžete tešiť na naozaj výnimočnú relaxáciu v prostredí jaskýň. Celoročne otvorené termálne kúpalisko Selyemrét je od penziónu vzdialené 9 km. K dominantám mesta Miskolc patrí gotický kostol Avas (5 km) alebo hrad Diósgyőr (9 km). Nájdete tu tiež zoo (20 km) a záhradu Népkert obklopenú klasicistickými domami. Krásy okolitej prírody môžete spoznávať na turistických trasách, ktoré vedú napríklad ku kvapľovým jaskyniam Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo útulnej dvojlôžkovej izbe s drevenou podlahou i nábytkom. Každá izba je vybavená chladničkou, káblovou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa si v reštaurácii Kemencés Kisvendéglő môžete vybrať zo širokej ponuky špecialít maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večer sa tu podávajú večere. Niektoré večery atmosféru v reštaurácii spríjemní živá hudba. Súčasťou penziónu tiež bar s terasou.