Navštívte poľské Krkonoše a prežite dovolenku v Hoteli Corum s polpenziou a vstupom do bazéna a fínskej sauny. Z Česka to nemáte ďaleko a čakajú vás skvelé výlety k vodopádom, na rozhľadne či len tak do prírody.

O ubytovaní

Hotel Corum v poľskom kúpeľnom meste Karpacz je ideálnou destináciou pre milovníkov turistiky i tých, ktorí túžia po ničím nerušenom odpočinku. Okolie je pretkané turistickými chodníkmi a ponúka skvelé podmienky na poznávanie poľskej strany Krkonôš. Zdolajte Sněžku smerom z Poľska - lanovka na najvyššiu českú horu je od hotela vzdialená iba 3 km. V okolí Karpacza sa ďalej nachádza niekoľko krásnych vodopádov i zaujímavých skalných útvarov. Neďaleké lyžiarske stredisko Winterpol (5 km) poskytuje skvelé zázemie pre zimné športy. Dokonalý relax zažijete v neďalekom vodnom parku Tropikana (5 km) s mnohými bazénmi a saunovým svetom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štandardných izbách, ktoré sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a uterákmi. Niektoré izby majú balkón.

Na čom si pochutnáte?

V útulnej hotelovej reštaurácii s terasou si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. V priebehu dňa si môžete podľa ľubovôle objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa podávajú dvojchodové večere.

Ski Arena Szrenica Tip na výlet

V Ski Arene Szrenica pri Sklárskej Porube na česko-poľských hraniciach nájdete tri lanovky, päť vlekov a 12 kilometrov zjazdoviek so zasnežovacím systémom, ktorý zaručuje kvalitné lyžovanie počas celej sezóny. Trasy s rozličnými stupňami obtiažnosti poskytujú príjemné zážitky lyžiarom všetkých vekových kategórií, neváhajte tak do Ski Areny Szrenica vyraziť s celou rodinou. Celodenný skipas pre dospelého stojí 99 zł (asi 25 €), ale v ponuke sú aj výrazne lacnejšie skipasy na pol dňa alebo dve hodiny.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom v nádhernej okolitej horskej prírode nie je nič lepšie ako si odpočinúť pri bazéne a vo fínskej saune.

Hotel Corum

ul. Kościuszki 12-14, Karpacz
Poľsko

+48 883 520 700

recepcja@corum.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
10 zł/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
15,7 km
Zástavka
2,2 km