• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzión Maxim v rozprávkových Bojniciach

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Penzión má útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (chladnička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitívne hodnotia vynikajúcu stravu a ochotný personál penziónu. Sami sme pre vás penzión overili a chválime aj pokojné, tiché prostredie. Odporúčame návštevu miestneho zámku i krásnej ZOO, cesta k obom týmto atrakciám trvá len pár minút pešo.


V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Relax vo wellness

V hoteli si môžete vychutnať hotelové wellness. Odreagujete sa na jednej z masáží, oddýchnete si v saune a v odpočivárni. Na výber máte klasickú fínsku saunu, ďalej tiež parnú a infra saunu. Ak ste ešte nevyskúšali naložiť sa do bublajúcej vírivky, teraz budete mať možnosť.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslav Z.)

Byli jsme i přes nepřízeň počasí spokojeni. Personál vstřícný, přátelský.

Vynikajúce (Gabriela C.)

Prostředí penzionu bylo příjemné. Personál milý. Strava dobrá. Welness parádní. Příjemné prostředí v okolí, za mě nejvíc super zámek Bojnice :) Určitě by jsme se do penzionu příště vrátili.

Dobré (petr strnad S.)

Pension průměr, ubytování podprůměr, výlety lepší průměr, ve wellness špatná funkčnost vířivky, strava odpovídala standartu.