Pri správnej dovolenke pri mori má byť z ubytovania počuť šumenie vĺn a pláž na dohľad. V chorvátskom Hoteli Bonaca *** si navyše vychutnáte bohatú polpenziu vrátane nápojov. Z Makarskej s rôznorodými pamiatkami, atrakciami a udalosťami, ale aj pestrými turistickými službami a výbornými reštauráciami sa vám nebude chcieť vracať domov.

O ubytovaní

Hotel Bonaca *** sa nachádza v tieni borovíc v pokojnej časti mesta Makarská vo vzdialenosti iba 70 m od mora. Do centra mesta dôjdete do 15 minút po príjemnej promenáde pozdĺž pobrežia. Ide o ideálne miesto pre tých, ktorí chcú športovať, baviť sa, relaxovať v kúpeľoch alebo si užiť rodinnú dovolenku s deťmi. Najznámejšie letovisko Dalmácie sa nachádza priamo na úpätí prírodného parku Biokovo, kam sa môžete vydať za horskou turistikou či na nedávno otvorený sklenený chodník s nádhernými výhľadmi na Makarskú riviéru a ostrovy Brač a Hvar.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom alebo francúzskymi oknami. Tešiť sa môžete na výhľad na more či na hory prírodného parku Biokovo. K vášmu pohodliu je izba vybavená klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a toaletnými potrebami. Nechýba ani písací stôl so zrkadlom. Fén je možné požičať na recepcii.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela je priestranná reštaurácia s terasou. V príjemnej atmosfére tu ochutnáte tradičnú chorvátsku aj medzinárodnú kuchyňu. Na svoje si prídu aj vegetariáni a hostia s diétnymi požiadavkami. K jedlu si môžete vyberať zo širokej ponuky vín. Ráno si vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Cez deň je možné objednávať si pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa môžete tešiť na servírované večere s výberom z troch jedál. K polievke, hlavnému chodu so šalátom a dezertu dostanete tiež nápoj - víno, aperitív alebo sódu. Počas letnej sezóny prebiehajú obľúbené večery so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

Deň si môžete spríjemniť masážou.

Niečo naviac

Na hotelovej recepcii vám radi dohodnú výlet loďou a odporučia ďalšie atrakcie a reštaurácie. Nezabudnite sa tiež spýtať na aktuálne kultúrne udalosti a slávnosti v okolí. Popoludní odporúčame nabrať sily na čulý nočný život v meste!

Hotel Bonaca ***

Hotel Bonaca ***

K.P.Krešimira IV 124 , Makarska
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 2 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od mora
70 m
Zastávka
0,8 km
Aquapark
0,4 km