Víkendový pobyt

Prečo si nespríjemniť víkend pobytom v prírode? Využite dni voľna a vyrazte objavovať perly českej krajiny. Komfortné chaty a chalupy sú vám k dispozícii po celej republike, pripravené ponúknuť všetko, čo ku kratšej dovolenke potrebujete. Aj za víkend sa dá zažiť veľa zábavy, tak neváhajte a vyberajte.
Načítavam ponuky...

celkom 2343 ponúk


Urobte bežný víkend výnimočným a zariaďte si príjemné ubytovanie v jednej z víkendových chát a chalúp. Či už vyrazíte ako rodina s deťmi alebo napríklad cyklistická skupina, v našej ponuke nájdete vhodné ubytovanie so všetkým, čo k tomu patrí.

Kde si prenajať chatu na víkend?

Za dva dni stihnete nazbierať mnoho krásnych zážitkov. Zamierte napríklad do Českého raja a užite prechádzky v tieni Prachovských skál aj nenáročné výstupy na okolité kopce. Alebo zvoľte južné Čechy alebo južnú Moravu, ktoré poskytujú množstvo prírodných zaujímavostí. V lete sa tu navyše môžete vykúpať v jednej z rozľahlých vodných plôch.

Čo tak užiť si víkendové lyžovanie? Chata na zjazdovke vám bude slúžiť ako hrejivé útočisko, z ktorého budete môcť vyraziť za zimnými radovánkami. V takom prípade vám určite urobí radosť sauna a vnútorný krb, aby ste po šantení na kopcoch rýchlo rozmrzli.

Nehľadiac na ročné obdobie si môžete dopriať rozmaznávanie v podobe wellness pobytu. Neodolateľný romantický pobyt s vašou polovičkou v súkromnej vírivke či vnútornom bazéne vás príjemne naladia do ďalšieho týždňa.