Ubytovanie v drevenici

Užite si pobyt v prekrásnej drevenici, ktorá vás uchváti na prvý pohľad. Útulné ubytovanie s vôňou dreva a dostatkom súkromia si môžete prenajať priamo od majiteľa. Celý objekt bude patriť len a iba vám a pri odpočinku vás nebude nikto a nič rušiť.
Načítavam ponuky...

celkom 98 ponúk


Vždy ste snívali o kúzelnom ubytovaní? Prenajmite si dreveničku priamo od majiteľa a užite si pobyt ako v rozprávke. Všetko, čo potrebujete, budete mať k dispozícii. Celá chata bude patriť len vám a so svojimi blízkymi si tak môžete užiť intímne chvíle plné smiechu a radosti.

Kde si prenajať drevenicu priamo od majiteľa?

Je pre vás dovolenka synonymom pre odpočinok? Potom sa vám bude páčiť v drevenici s vlastným wellness. Vo vírivke dobijete baterky a naladíte sa na príjemnú vlnu energie. Uvoľnite sa a nechajte masážne trysky robiť ich prácu. Tiež sauna vám iste vykúzli úsmev na tvári, ktorý vám vydrží ešte dlho po konci pobytu.

Drevenica blízko lesa je pre vás skvelou príležitosťou, ako na chvíľu opustiť ruch veľkomesta a schovať sa do prírody. Malebné prostredie v okolí drevenice volá na nenáročné prechádzky pozdĺž potoka, alebo leňošenie na lúke. V lete budete určite vďační za prírodné kúpanie v blízkosti ubytovania.

Drevenicu v horách využijete po celý rok. Počas letnej sezóny môžete podniknúť vysokohorské túry s rodinou a priateľmi, v zime si zase užijete nezabudnuteľné dobrodružstvo na zjazdovke.